TJ Sokol Ruprechtice - FK Stráž 2 : 1 (2:1)

Vytvořeno 01.11.2018 08:35:05 | Poslední změna 04.11.2018 15:54:37
Naše herní trápení z posledních dvou zápasů vyvrcholilo v Ruprechticích.Za odevzdaný a podprůměrný výkon jsme si nic jiného nezasloužili.Prohra 2:1 s chutí hrajícím týmem domácích přerušila naši šestizápasovou vítěznou šňůru.
Do Ruprechtic jsme odjeli téměř v plné sestavě s velkým očekáváním, jenže na hřišti to vypadalo jinak.Naše hra bez zájmu a nasazení nechávala vyniknout domácí, a ti toho také využili.Od úvodních minut jsme se bránili a pouze sledovali, jak se bojuje o body.Už ve 12.min jsme inkasovali po chybě v rozehrávce poprvé, když se trefil Stříteský - 1:0.Odpvěděli jsme vzápětí, ale lob Biedermanna přes vyběhnuvšího Vavřicha vykopával z odkryté branky Průcha.Dál se hrálo podle not domácích a při jejich šancích nám bylo několikrát pořádně horko.Ve 29.min se k odraženému míči po standartní situaci dostal opět Stříteský a střelou pod břevno překonal Lahůlka – 2:0.Poločasovou naději vykřesal Věchet, jež ve 42.min proměnil penaltu po faulu na Sedláčka – 2:1.
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a hra se vyrovnala. Celý druhý poločas byl však ve znamení boje mezi vápny a šancí bylo poskrovnu.My jsme navíc kromě domácích bojovali na kluzkém terénu s gravitací a nadějné akce končily nepřesnostmi a pády v klíčových momentech..I přes uvedené skutečnosti jsme chvílemi soupeře zatlačili a před brankou domácích vzniklo několik nebezpečných závarů, bohužel bez gólového efektu.V 70.min trestný kop Věchta z nadějné pozice Vavřich bravurně vyškrábl na roh.Závěrečný nápor domácí v klidu ustáli a zaslouženě nám přetrhli vítěznou šňůru.
Nyní nás čeká ambiciózní lídr soutěže ze Mšena, jež táhne dlouhou šňůru bez porážky.Každá série jednou končí a je v našich silách soupeře pořádně potrápit.To však vyžaduje od všech naprosto odlišný přístup, než kterým se v poslední době prezentujeme!

Branky: 12. a 29.Stříteský – 42.Věchet(p)

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Věchet T. – Biedermann(65.Brož), Špivák, Sedláček, Věchet, Kisty – Cerman, připraven Komárek, Hladík