TJ Sokol Jeníšovice - FK Stráž 3 : 2 (0:1)

Vytvořeno 31.08.2018 13:41:01 | Poslední změna 03.09.2018 09:13:05
Zápas v Jeníšovicích jsme neodehráli vůbec špatně.Solidní defenziva dlouho držela kvalitní domácí tým v uctivé vzdálenosti od naší branky.Přesto jsme na body nedosáhli a dobře rozehraný zápas ztratili v poměru 3:2.
Od úvodu byly karty rozdány zcela jasně.Domácí dobře kombinovali, byli herně lepší a především důraznější, mnohdy za hranicí pravidel.My jsme dobře bránili a snažili se týmově eliminovat domácí ofenzivu.V úvodu domácí zahrozili ze dvou sehraných signálů po rohových kopech, ale to bylo z jejich strany před naší brankou v prvním poločase vše.My jsme ze zajištěné defenzivy podnikali nebezpečné výpady.Ve 12.min vracel opakovaný centr do vápna Kisty a zkušený Věchet chladnokrevně podél gólmana otevřel gólový účet zápasu – 0:1.Ve 23.min pálil Kisty těsně vedle branky.Ve 41.min opět v akci Kisty při průniku do vápna, který domácí hasili jen za cenu faulu.Rozhodčí Havel penaltový zákrok ochotně a nepochopitelně přehlédl!
Druhý poločas pokračoval podle stejného scénáře jako první půle.Domácí trpělivě kombinovali, ale do vážnějších šancí se, kromě několika nepřesných střel, nedostávali.V 62.min se ocitl sám na penaltě Kisty, ale jeho střela ze slibné pozice mířila nad.V 68.min jsme po jednom z mnoha nepotrestaných brutálních faulů domácích zahrávali od lajny trestný kop, který následně vyústil v rychlý brejk.Ten po přesném centru Hurta zakončil do naší sítě Vavřich – 1:1.Domácí byli po vstřelené brance na koni a v 71.min po utěšené střele k tyči výborně hrajícího Hurta otočili skóre zápasu – 2:1.Po inkasované brance jsme přidali a stále více se objevovali před brankou domácích.Slabá střela Komárka a rána Kistyho z úhlu však domácí branku neohrozila.V 83.min napřáhl za vápnem Randák a technickou střelou zvýšil vedení domácích – 3:1.Náš závěrečný nápor přinesl gólem Věchta T., jež se prosadil ve skrumáži před brankou, pouze kosmetickou úpravu výsledku – 3:2.
Přes prohru jsme v Jeníšovicích nepředvedli špatný výkon.Především týmové pojetí bylo sympatické, a na něm musíme v dalších kolech stavět.Při troše štěstí jsme na bodový zisk mohli dosáhnout.Domácí však mají velice kvalitní tým s několika rozdílovými hráči a budou jistě atakovat špičku soutěže.

Branky: 68.Vavřich, 71.Hurt, 83.Randák – 12.Věchet R., 90.věchet T.

Sestavy: Tulis – Košťál, Roll, Mitáč, Věchet T. – Sedláček, Špivák(62.Biedermann), Komárek, Věchet R., Kisty – Cerman, připraven Hladík