TJ Sokol Horní Branná - FK Stráž 1 : 4 (0:1)

Vytvořeno 16.10.2018 18:34:15 | Poslední změna 23.10.2018 10:19:01
Zápas s nováčkem soutěže byl o všem možném, jenom ne o fotbalové kvalitě.Důležité je pro nás, že jsme ho zvládli a natáhli naši vítěznou šňůru na pět zápasů! V tabulce jsme zároveň poskočili na velice slušné třetí místo!

Úvod utkání byl vyrovnaný a plný nepřesností.Kombinace na obou stranách vázla, a tak se spíše bojovalo bez větších šancí.První vážnější situace nastala ve 31.min, kdy únik Biedermanna hasil na poslední chvíli Hofman.Z následného rohu se objevil v gólovce Cerman, ale hlavou přestřelil domácí branku.Ve 34.min přesný pas Mitáče sklepl hlavou Věchet pro volného Cermana, a ten podél vyběhnuvšího Hofmana otevřel skóre – 0:1.Ve 36.min vracel Cerman přihrávku za obranu a Věchet v těžké pozici hlavou nastřelil břevno! V těchto chvílích jsme byli lepším týmem a domácí nepříznivý stav přestali unášet.Jejich neustálé diskuse s rozhodčími a komentování každého výroku kouskovaly hru, takže to chvílemi vypadalo jako při pralesním klání.

Druhý poločas začal a pokračoval stejně jako skončila první půle.Dramatický úvod poločasu vyústil v 52.min po vzájemné potyčce v červené karty pro Vaška a Šindeláře.V 57.min zakončil Biedermann svoji povedenou individuální akci přihrávkou na volného Věchta.Ten s přehledem přidal uklidňující druhou branku a začal svůj další střelecký koncert – 0:2.V 62.min si rozhodčí Jirák chtěl naklonit domácí na svoji stranu a po běžném souboji Biedermanna při stadartní situaci si vymyslel penaltu.Úmysl domácího střelce však Lahůlek vystihl a míč směřující k levé tyči bravurně vyrazil! V 75.min chyboval Sedláček v rozehrávce, a z následné rychlé akce domácí Kubelkou snížili – 1:2.Naše defenziva obdržela gól ze hry po dlouhých 484 minutách! Poté následovaly dvě akce domácích zakončené nebezpečnými střelami.V 82.min se individuálně probíjel Kisty a byl ve vápně podražen obráncem.Z nařízené penalty zvýšil Věchet na 1:3 a prakticky rozhodl zápas, neboť domácí na víc neměli. V 90.min si pas Kistyho pěkně zpracoval Hladík a předložil gólovou přihrávku Věchtovi.Ten se s míčem chvíli pomazlil a prostřelil Hofmana – 1:4. Střelec Věchet potvrdil svoji současnou formu a zaknihoval neuvěřitelný čtvrtý hattrick ve čtvrtém zápase po sobě!

Branky: 75. Kubelka – 34. Cerman, 57., 82.(p) a 90. Věchet

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Šindelář – Biedermann(86.Hladík), Špivák(73.Komárek), Sedláček, Věchet, Kisty - Cerman