SK Semily - FK Stráž 1 : 7 (0:4)

Vytvořeno 12.11.2018 09:46:37 | Poslední změna 19.11.2018 09:18:55
Zápasy s beznadějně posledním týmem tabulky bývají zrádné, ale v Semilech to tak nebylo.K utkání jsme přistoupili zodpovědně a měli ho po celých 90 minut pod kontrolou.Nenechali jsme nic náhodě a stadion v Semilech doslova vyplenili po jednoznačném průběhu 1:7.
Domácím nelze upřít snahu, ale větší hráčská kvalita a zkušenosti mladému týmu chybí.Demolici domácího týmu jsme začali už ve 2.min.Sedláček přesně vyslal do křídelního úniku Kistyho, jehož centr po chybě gólmana pohotově usměrnil do domácí branky Věchet – 0:1.V 15.min se za vápnem opřel do míče Kisty a povedenou střelou k tyči zvýšil naše vedení - 0:2.Ve 25.min centr Kistyho Cerman pouze olízl nůžkami k volnému Věchtovi a ten střelou na zadní tyč přidal třetí branku – 0:3.Ve 32.min opět po křídle v akci agilní Kisty, na jehož centr si naskočil Věchet a hlavou zaknihoval svůj pátý hattrick v sezóně! – 0:4.Hráli jsme v pohodě a přidávali další šance, ale ty zůstaly nevyužity.Domácí za celý poločas prakticky neohrozili naši branku.
Druhý poločas jsme kontrolovali.S přibývajícím časem a brankami se domácí ze hřiště vytráceli.V 55.min si při povedené kombinaci středem narazil Sedláček s Věchtem a první jmenovaný sám před brankářem upravil už na 0:5. V 69.min rozjeli povedenou akci mladší dorostenci a přihrávku Hladíka chladnokrevně zužitkoval střelou k tyči Biedermann – 0:6.V 84.min po přiklepnutí Mitáče zaskočil gólmana technickou střelou z 20 metrů Špivák – 0:7.V samotném závěru jsme laxním bráněním standartní situace umožnili domácím kosmeticky upravit skóre – 1:7 a Lahůlek se další vychytané nuly nedočkal.Konečné skóre 1:7 je pro domácí ještě milosrdné, protože spoustu dalších šancí jsme nevyužili.

Branky: 90.Chlupáč – 2., 25. a 32.Věchet, 15.Kisty, 55.Sedláček, 69.Biedermann, 84.Špivák

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Poláček – Biedermann, Špivák, Sedláček, Věchet, Kisty(65.Hladík) – Cerman(55.Brož)