FK Stráž - TJ Sokol Doubí 4 : 3 (0:0)

Vytvořeno 02.04.2018 20:58:47 | Poslední změna 08.04.2018 15:16:26
Zápasy s týmem z Doubí se už poněkolikáté opakují jako přes kopírák.Po celých 90 minut se bojuje o každý metr hrací plochy a v posledních vteřinách utkání jeden nebo druhý tým zápas šťastně rozhodne.Na podzim se štěstí usmálo na doubské, když se v 90.min trefil Hájek a přihrál domácím výhru 2:1.Tentokrát po divoké přestřelce ve druhém poločase nám v posledních vteřinách vystřelil 3 body šťastnou brankou Hanoušek.
Zápas se z důvodu ušetření naší trávy odehrál na heřmanické umělce a jak je v Heřmanicích typické, hrálo se za extrémních podmínek. Po celých 90 minut hráče bičoval vítr s vytrvalým deštěm.Úvod zápasu patřil hostům a ti si vypracovali několik standartních situací.Postupně jsme převzali iniciativu a začaly přicházet šance.V 15.min vychytal bravurně Jirák Věchta, jež se v gólovce ocitl po přihrávce Sedláčka.Vzápětí se řítil sám na brankáře Cerman, ale těsně minul branku.Ve 25.min opět sám před gólmanem zakončovál z úhlu Košťál, ale Jirák byl pozorný.Ve 28.min po centru Sedláčka zůstal na malém vápně míč pod nohou Rollovi a následný závar jsme nepřetavili v úvodní branku.Hosté se postupně vymanili z našeho tlaku a začali být nebezpeční.Ve 34.min spálil Hájek velikou šanci, když jeho zakončení těsně minulo branku.Vzápětí se předvedl Tulis, když bravurně zlikvidoval sólo Haunolda!
Po bezgólovém poločase se ve druhé půli strhla nevídaná přestřelka.Hned v úvodu se ve 46.min trefil na zadní tyč Hájek a poslal hosty do vedení – 0:1.O minutu později se po rohu Špiváka prosadil ve skrumáži Mitáč a prostřelil Jiráka – 1:1.Ve 49.min se hostům povedl rychlý brejk, na jehož konci dorážel centr ze strany Haunold – 1:2.V 61.min po centru ze strany přiklepl Roll ve vápně míč Cermanovi, a ten propálil bezmocného Jiráka – 2:2.Po vyrovnávacím gólu se strhnul boj o vítěznou branku.V 75.min zaplesalo srdce fotbalového fajnšmekra a naše třetí branka zahřála promrzlou hrstku diváků.Na hranici 30 metrů od branky si po faulu na Věchta postavil míč osmnáctiletý benjamínek Roll a nechytatelným projektilem vymetl pavouky z šibenice Jirákovy svatyně! – 3:2.V 80.min nám hlavní arbitr upřel regulérní branku, když po faulu na Cermana ve středu hřiště signalizoval výhodu a nechal zakončit do hostující sítě Hanouška, aby vzápětí nedovolený zákrok odpískal.Už se pomalu zdálo, že zápas dotáhneme v klidu do vítězného konce, když se zčistajasna v 85.min prosadil ve vápně Haunold – 3:3.Hostům evidentně remíza vyhovovala, ale my jsme chtěli víc.V 87.min poslal z vlastní půlky dlouhý míč Roll a střelec důležitých branek Hanoušek šťastnou hlavičkou míč prodloužil za záda překvapeného Jiráka - 4:3

Branky: 47.Mitáč, 61.Cerman, 75.Roll. 87.Hanoušek – 49. a 85. Haunold, 46.Hájek

Sestava: Tulis – Šindelář, Moravčík O., Mitáč, Poláček – Košťál(70.Libich), Špivák(64. Hanoušek), Roll, Sedláček – Cerman, Věchet(87.Biedermann)