FK Stráž - TJ Desná 3 : 1 (1:0)

Vytvořeno 17.09.2018 13:19:47 | Poslední změna 23.09.2018 16:14:41
V zápase s Desnou jsme nutně potřebovali bodovat naplno.Přes některé herní výpadky a několik individuálních chyb jsme zápas poctivě týmově odpracovali a dotáhli ho k zasloužené výhře 3:1.
Díky četným uzavírkám v okolí Stráže přijeli hosté těsně před oficiálním časem výkopu utkání, a tak se začalo s patnáctiminutovým zpožděním.Malá prodleva začátku utkání však více ublížila nám.Hosté začali aktivněji a v úvodu se dostali k nebezpečné hlavičce a střele, jež naštěstí těsně minuly branku.Postupně jsme se však začali dostávat do hry a začínali být lepším týmem.V 17.min po centru Kistyho vychytal bravurním způsobem Koubek zakončení Cermana! Ve 23.min Věchet na dlouhou nohu pouze olíznul vedle branky centr Kistyho.Ve 32.min se po rohu hostí pustil přes dva protihráče do sedmdesátimetrového sóla Biedermann, ale ve vápně už mu na gólové zakončení nezbyly síly a na poslední chvíli mu míč odkopl vracející se obránce.Z následného rohu Špiváka se ve skrumáži prosadil Mitáč a obloučkem z otočky rozvlnil síť za bezmocným Doubkem – 1:0.Od 40.minuty jsme prožili hororovou dvouminutovku.Nejprve vypadla Lahůlkovi střela hostí, ale ten naštěstí svoji chybu napravil a dorážejícího hráče vykryl.Za minutu chyboval Špivák v rozehrávce a hosté svoji tutovku přes hradbu padajících těl nepropasírovali do branky!
Druhý poločas začal ideálně.V 51.min se po autu Kistyho hosté na první tyči nedohodli a prodloužený míč dopravil snadno hlavou do odkryté branky Biedermann – 2:0.V těchto chvílích jsme byli na koni a hosty jednoznačně přehrávali.V 53.min vracel Roll po signálu míč před branku, a tam při střele Věchta a vzápětí Kistyho čaroval na brankové čáře vynikající Doubek! V 61.min se k odraženému míči za obranou hostí dostal Věchet a obloučkem z nemožného úhlu prostřelil Doubka – 3:0.Po vstřelené brance jsme trochu polevili a hosté při hře na riziko vrhli své síly do útoku.Do otevřené obrany jsme podnikali nebezpečné brejky, ale ani jeden se nám nepodařilo přetavit v další branky.V 73.min jsme zbytečně faulovali ve vápně Pfeifera a z nařízené penalty zadělal na drama Kořínek – 3:1.Poté jsme ještě přečkali dvě nebezpečné standartky hostí, ale zbytek zápasu jsme už kontrolovali a nakonec dovedli do vítězného konce.

Branky: 33.Mitáč, 51.Biedermann, 61.Věchet – 73.Kořínek

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Šindelář(80.Poláček) – Biedermann(77.Věchet T.), Sedláček, Špivák(61.Brož), Kisty – Věchet, Cerman(87.Komárek), připraven Hladík