FK Stráž - FK Velké Hamry B 2 : 1 (0:1)

Vytvořeno 14.05.2018 09:57:13 | Poslední změna 21.05.2018 15:19:44
Vítězná vlna, kterou jsme spustili 24.března výhrou v Hejnicích a na které se v současné době pohodlně vezeme, nabírá rozměrů tsunami a čítá už 8 vítězných zápasů v řadě! Tentokrát jsme se, stejně jako před týdnem, na 3 body pořádně nadřeli.Dvěma slepenými góly střelce Věchta jsme museli otáčet nepříznivé poločasové skóre.
Od úvodních minut se hrál zajímavý zápas.Kombinačně zdatnější hosté měli mírnou územní převahu a působili sebevědoměji.Na začátku se před oběma brankami zrodilo několik náznaků šancí, ale obrany pracovaly spolehlivě a střelci neměli svůj den.Hrálo se více mezi vápny a na pořádnou gólovou šanci se čekalo až do 40.minuty.Bohužel se prosadili hosté, ale jejich akce na jeden dotek, na jejímž konci byl střelec Vítkovič, stála za to – 0:1.
Poločasová přestávka vnesla trochu oživení do naší hry.Herně jsme se vyrovnali soupeři, ale bez vyložených šancí bylo ke gólu stále daleko.Naše snaha o vyrovnání se s přibývajícím časem stupňovala.V 68.min jsme se zaslouženě dočkali.Odvrácený rohový kop vrátil do vápna Sedláček přesně k nohám osamoceného Věchta, a ten pohotovou střelou k tyči vyrovnal skóre zápasu – 1:1.Zaskočení hosté se ještě nestačili z inkasované branky vzpamatovat a Štětkař lovil míč ze sítě podruhé.V 71.min se individuálně pěkně prosadil Brož, předložil na malé vápno gólovou přihrávku Věchtovi, a ten se ve vápně nemýlí – 2:1.Pro sympaticky hrající hosty byly dvě inkasované branky během tří minut tvrdým direktem, z kterého se už do konce zápasu nevzpamatovali.Na závěrečný nápor už v úmorném vedru neměli síly.V samotném závěru jsme ještě mohli přidat gólovou pojistku, ale Cermanova příprava k zakončení ve slibné pozici trvala věčnost a šance byla obranou hostí zmařena.

Branky: 68. a 71. Věchet – 40. Vítkovič

Sestava: Krásný – Košťál, Mitáč, Moravčík, Poláček – Sedláček(81.Biedermann), Roll, Špivák(57.Hanoušek), Brož(88.Komárek) – Věchet, Cerman