FK Stráž - FC Pěnčín 0 : 7 (0:4)

Vytvořeno 05.06.2018 10:43:08 | Poslední změna 12.06.2018 11:19:27
Neuvěřitelně trapné představení, kterým jsme si před vlastními fanoušky uřízli pořádnou ostudu.Sebevědomý a s chutí hrající soupeř nás rozebral do posledního šroubku a v tréninkovém tempu nám nadělil potupných 7 branek!
První poločas se hrál na jednu branku, bohužel na tu naši.Hosté hráli výborně a diktovali tempo hry. Naše pasivita, kupící se chyby a absence pohybu byla příčinou hrozivého a ještě navíc milosrdného poločasového skóre 0:4!
S příchodem Biedermanna a Hanouška do druhého poločasu se naše hra trochu oživila.Začali jsme se více objevovat v blízkosti Pivrnce, ale ten své mužstvo několikrát podržel.Hosté hráli chytře, hru kontrolovali a přidávali další branky.Konečné skóre se zastavilo na potupných 0:7!
Naše výkony postrádají s blížícím se koncem sezóny chuť do hry, nasazení a bohužel i elementární základy fotbalu.Jedinou omluvenkou pro tento ostudný výkon a výsledek bude bodový zisk v zápasech s ambiciózními týmy Mšena a Lomnice v posledních dvou kolech soutěže!

Branky: 2. Roll vl., 25., 56., 61. a 87.Hušek, 35. Pumrle, 42. Ferenc

Sestava: Tulis – Košťál, Mitáč, Šindelář, Poláček – Sedláček(78.Komárek), Špivák(46.Biedermann), Roll, Brož – Cerman(46.Hanoušek), Věchet