FK Stráž - FC Lomnice nad Popelkou 4 : 0 (1:0)

Vytvořeno 03.10.2018 10:02:47 | Poslední změna 08.10.2018 09:47:51
V zápase s ambiciózní Lomnicí jsme chtěli potvrdit naši stoupající formu a tříbodový import z Košťálova.Stále se lepšící defenziva, poctivý týmový výkon a střelecký apetit Věchta byly hlavními atributy přesvědčivé a zasloužené výhry 4:0.
Od úvodních minut se hrál vyrovnaný zápas.Hosté byli aktivnější v poli, ale bez šancí.Naše akce byly přímočařejší a mnohem nebezpečnější.Ve 14. min málem zaskočil Přibyla prudkou ranou z úhlu Kisty. Z následného rohu se z hranice vápna opřel do míče tentýž hráč, ale jen těsně minul branku.Ve 23.min jsme rozjeli osvědčenou šablonu z Košťálova.Na křížný pas Rolla za obranu si naběhl Košťál, a jeho přesný centr usměrnil hlavou Věchet do hostující branky – 1:0!Ve 27.min postupoval z půlky sám na Přibyla Kisty, ale jeho zakončení podél gólmana těsně minulo branku.Ve 40.min si běžel pro druhý gól z poloviny hřiště sám na brankáře Věchet, ale dlouhou kličkou gólmanovi se vytěsnil ze střeleckého úhlu.Hosté v první půli ani jednou neohrozili naši branku.
Druhou půli jsme začali parádně.Na pas Špiváka ve 47.min si naběhl Biedermann a své sólo proti Přibylovi nadvakrát usměrnil do odkryté branky – 2:0!V 66.min se po kolmici Sedláčka objevil za obranou hostí Věchet a po kličce gólmanovi přidal s přehledem třetí branku – 3:0!Hosté byli dopředu kromě několika slabých střel neškodní a dál se hrálo podle našich not.V 84.min při další povedené akci zafungovala bratrská spolupráce, když Tomáš Věchet zatáhl míč ze strany do vápna a předložil gólovou přihrávku Radimovi.Ten si položil Přibyla a do prázdné branky potvrdil svoji střeleckou extratřídu, když na hattrick z Košťálova navázal dalším hattrickem – 4:0! V 90.min se ještě Špivák z hranice vápna opřel do míče a za Přibylem zazvonilo břevno!Z následného rohu Přibyl zázračným zákrokem odmítl potupného búra a gólovou hlavičku Cermana na brankové čáře zlikvidoval.Kromě důležité výhry je sympatická nula na kontě inkasovaných branek.Hosty jsme výbornou defenzivou nepustili do jediné vážnější šance.

Branky: 23., 66. a 84. Věchet R., 47.Biedermann

Sestava: Lahůlek – Košťál, Mitáč, Roll, Šindelář – Biedermann(63.Brož(81.Poláček)), Špivák, Sedláček, Kisty(77.Věchet T.) – Cerman, Věchet