FK Rynoltice - FK Stráž 4 : 1 (4:1)

Vytvořeno 10.09.2018 14:55:53 | Poslední změna 17.09.2018 13:19:38
Zápas s Rynolticemi jsme nezvládli především v hlavách.Na náš nepochopitelně odevzdaný výkon stačila domácím k zasloužené výhře 4:1 pouze větší chuť do hry a průměrné tréninkové tempo.
Malé derby tentokrát nemělo obvyklé grády.Naše emoce a touha uspět zůstaly v šatně, a tak se fotbalem bavili pouze domácí.Po pěkné střele Vacka v 7.min a gólem Kotka po chybě v rozehrávce v 17.min jsme rychle prohrávali 2:0.Poté následovala celkem nudná pasáž a vyrovnání hry.Ve 28.min podcenili domácí obránci napadání Biedermanna, jež po zisku míče předložil precizní gólovou přihrávku Cermanovi a najednou jsme byli zpátky v zápase – 2:1.Naše hra rázem ožila.Ve 32.min pláchnul domácí obraně agilní Biedermann a opět před brankou přichystal stoprocentní tutovku pro Cermana.Toho však tentokrát bravurně vychytal Kubínek!Domácí naší aktivitou znejistěli a v těchto chvílích jsme byli lepším týmem.Bohužel ještě do půle jsme po chybách domácím darovali 2 laciné branky a z nadějného skóre to bylo během dvou minut 4:1 po dvou gólech Bláhy.
Druhý poločas se de facto dohrával.Domácí kontrolovali hru a my jsme neměli morální sílu s výsledkem něco udělat.Náznaky šancí na obou stranách zlikvidovali brankáři a zápas tak skončil poločasovým skóre 4:1.

Branky: 7.Vacek T., 17.Kotek A., 39. a 41.Bláha – 28.Cerman

Sestava: Lahůlek – Košťál, Moravčík, Roll, Šindelář(85.Jandák) – Biedermann, Špivák, Mitáč, Sedláček, Brož