FC Pěnčín - FK Stráž 6 : 3 (3:1)

Vytvořeno 10.11.2017 15:07:49 | Poslední změna 19.12.2017 13:44:09
Zápas s nováčkem soutěže jsme odehráli po dohodě obou klubů na umělce v Jablonci nad nisou v Mozartově ulici.Kvalitní soupeř nám toho příliš nedovolil a měl celý zápas více ze hry.Chybami v defenzivě jsme navíc domácím cestu za třemi body příliš usnadnili.
Úvod zápasu byl ve znamení dobré kombinační hry domácích, ale bez výraznějšího zakončení.My jsme pozorně bránili a vyráželi k nebezpečným brejkům.Už v 10.min se individuálně prosadil ve vápně Brož a předložil gólovou přihrávku Cermanovi, jež pohodlně do odkryté branky otevřel skóre – 0:1.Ve 12.min při další z brejkových akcí postupoval sám na brankáře Hanoušek, ale jeho zakončení přes vyběhnuvšího Matějčka skončilo na břevně domácí branky! Domácí přidali a začali se stále více objevovat v blízkosti naší branky. Naše, do té doby pozorná defenziva, se během několika minut nepochopitelně začala bořit jako domeček z karet. Ve 21. min se domácí Barcuch střelou do tyče pouze zastřeloval. Tentýž hráč pak v rozmezí 29. – 35.minuty čistým hattrickem otočil vývoj zápasu! – 3:1.Ve 42.min mohl vykřesat poločasovou naději Hanoušek, ale své sólo po kličce gólmanovi zakončil pouze do boční sítě úplně odkryté domácí branky!
Druhý poločas byl vyrovnaný s typickým obrazem našich zápasů.V momentech, kdy se nadechujeme k náporu, tak inkasujeme laciné branky, které nás sráží do kolen.Začali jsme aktivně a odhodláni se o výsledek ještě porvat.Domácí nás však téměř z ničeho v 55.min Huškem rychle vrátili na zem – 4:1.V 61. min nám opět svitla naděje, když se ve skrumáži před brankou po přiklepnutí Libicha prosadil Hanoušek - 4:2. Zápas tak dostal nový náboj a hrálo se nahoru-dolů s dalšími šancemi na obou stranách.V 74.min se počtvrté v zápase prosadil domácí Barcuch – 5:2.O minutu později si na křížný pas Mitáče naběhl Poláček a s přehledem snížil – 5:3. V 80.min nám ještě domácí nabídli šanci vyloučením Matzelta po zbytečném faulu u postranní čáry. Náš tlak však pěnčínští přečkali bez úhony. Naopak na druhé straně se v 84.min prosadil střelec Barcuch a pošesté rozvlnil naši síť – 6:3.

Branky: 29., 33., 35., 74. a 84. Barcuch, 55. Hušek – 10. Cerman, 61. Hanoušek, 75. Poláček

Sestava: Lahůlek – Košťál, Mitáč, Šindelář(81.Moravčík R.), Poláček – Sedláček(46.Libich), Roll ml., Špivák, Hanoušek, Brož – Cerman, připraven Biedermann, Skalický