Výsledky

SK Semily - FK Stráž 1 : 7 (0:4)

Vytvořeno 12.11.2018 09:46:37 | Poslední změna 19.11.2018 09:18:55
Zápasy s beznadějně posledním týmem tabulky bývají zrádné, ale v Semilech to tak nebylo.K utkání jsme přistoupili zodpovědně a měli ho po celých 90 minut pod kontrolou.Nenechali jsme nic náhodě a stadion v Semilech doslova vyplenili po jednoznačném průběhu 1:7.
Domácím nelze upřít snahu, ale větší hráčská kvalita a zkušenosti mladému týmu chybí.Demolici domácího týmu jsme začali už ve 2.min.Sedláček přesně vyslal do křídelního úniku Kistyho, jehož centr po chybě gólmana pohotově usměrnil do domácí branky Věchet – 0:1.V 15.min se za vápnem opřel do míče Kisty a povedenou střelou k tyči zvýšil naše vedení - 0:2.Ve 25.min centr Kistyho Cerman pouze olízl nůžkami k volnému Věchtovi a ten střelou na zadní tyč přidal třetí branku – 0:3.Ve 32.min opět po křídle v akci agilní Kisty, na jehož centr si naskočil Věchet a hlavou zaknihoval svůj pátý hattrick v sezóně! – 0:4.Hráli jsme v pohodě a přidávali další šance, ale ty zůstaly nevyužity.Domácí za celý poločas prakticky neohrozili naši branku.
Druhý poločas jsme kontrolovali.S přibývajícím časem a brankami se domácí ze hřiště vytráceli.V 55.min si při povedené kombinaci středem narazil Sedláček s Věchtem a první jmenovaný sám před brankářem upravil už na 0:5. V 69.min rozjeli povedenou akci mladší dorostenci a přihrávku Hladíka chladnokrevně zužitkoval střelou k tyči Biedermann – 0:6.V 84.min po přiklepnutí Mitáče zaskočil gólmana technickou střelou z 20 metrů Špivák – 0:7.V samotném závěru jsme laxním bráněním standartní situace umožnili domácím kosmeticky upravit skóre – 1:7 a Lahůlek se další vychytané nuly nedočkal.Konečné skóre 1:7 je pro domácí ještě milosrdné, protože spoustu dalších šancí jsme nevyužili.

Branky: 90.Chlupáč – 2., 25. a 32.Věchet, 15.Kisty, 55.Sedláček, 69.Biedermann, 84.Špivák

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Poláček – Biedermann, Špivák, Sedláček, Věchet, Kisty(65.Hladík) – Cerman(55.Brož)

FK Stráž - FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 3 : 0 (3:0)

Vytvořeno 04.11.2018 15:54:48 | Poslední změna 12.11.2018 09:46:26
Nejlepší výkon podzimu jsme si schovávali až na zápas s dosud neporaženým lídrem soutěže.Ambiciózní celek ze Mšena u nás opravdu neměl nárok. Poctivým, týmovým a velmi kvalitním výkonem jsme ho sfoukli jako svíčku.Naše zasloužená a pro hosty ještě milosrdná výhra 3:0 naprosto dokumentuje průběh zápasu.
Od úvodních minut jsme diktovali tempo hry a na branku hostí se valil jeden útok za druhým.Už v 5.min musel Polák nadvakrát krotit střílený centr Cermana.V 9.min po opakovaném centru z rohového kopu hlavičkoval Věchet v gólové pozici těsně vedle.Ve 12.min se probil do vápna Cerman a po jeho bombě z úhlu zazvonila tyč hostující branky! V 18.min pěkně individuálně pronikl do vápna Kisty a z úhlu propálil Poláka – 1:0.Ve 22.min vyhrál důrazný Cerman na polovině hřiště souboj pro Biedermanna, a ten své sólo proti Polákovi chladnokrevně přetavil ve druhou branku – 2:0.Ve 27.min se po rohu dostal míč k Věchtovi, ale toho na brankové čáře bravurně vychytal Polák! Hosté se na nic nezmohli a jejich ojedinělé a bezvýznamné návštěvy na naší polovině likvidovala s velikým přehledem hrající obrana.Ve 32.min asi nejnebezpečnější šancí hostí během celého zápasu byla jedovatá střela Brože ze 30 metrů, kterou Lahúlek na poslední chvíli vyškrábl na roh.Ve 39.min pálil z úhlu Košťál, ale jeho střelu pod víko Polák bravurně vyrazil na roh.Ve 41.min se za obranou hostí zjevil agilní Kisty a po střele Biedermanna se míč odrazil k Věchtovi.Ten zkušeně vymotal několik obránců včetně brankáře a do prázdné branky upravil na poločasových 3:0!
Druhý poločas jsme hráli zkušeně a s vědomím třígólového vedení jsme nikam nespěchali.Soustředili jsme se více na obranu, která byla díky týmové práci opravdu nepropustná. Hosté měli územní převahu, ale bez výraznějšího ohrožení naší branky, pouze s několika nepřesnými střelami z uctivé vzdálenosti.Z poctivé defenzivy jsme vyráželi k nebezpečným brejkům, při jejichž kvalitnějším řešení ve finální fázi jsme mohli skóre dále navyšovat.Bohužel se tak nestalo, ale zaslouženou výhru jsme s velikým klidem uhájili.
Po skončeném zápase nás všechny zasáhla šokující zpráva ze Železného Brodu o kolapsu rozhodčího Zdeňka Nádeníka při řízení utkání krajského přeboru.Jeden z nejlepších krajských rozhodčích později v liberecké nemocnici zemřel na následky prasklé aorty.Čest jeho památce!

Branky: 18.Kisty, 22.Biedermann, 41.Věchet

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Poláček – Biedermann(57.Brož), Špivák, Sedláček, Věchet, Kisty(70.Komárek) - Cerman

TJ Sokol Ruprechtice - FK Stráž 2 : 1 (2:1)

Vytvořeno 01.11.2018 08:35:05 | Poslední změna 04.11.2018 15:54:37
Naše herní trápení z posledních dvou zápasů vyvrcholilo v Ruprechticích.Za odevzdaný a podprůměrný výkon jsme si nic jiného nezasloužili.Prohra 2:1 s chutí hrajícím týmem domácích přerušila naši šestizápasovou vítěznou šňůru.
Do Ruprechtic jsme odjeli téměř v plné sestavě s velkým očekáváním, jenže na hřišti to vypadalo jinak.Naše hra bez zájmu a nasazení nechávala vyniknout domácí, a ti toho také využili.Od úvodních minut jsme se bránili a pouze sledovali, jak se bojuje o body.Už ve 12.min jsme inkasovali po chybě v rozehrávce poprvé, když se trefil Stříteský - 1:0.Odpvěděli jsme vzápětí, ale lob Biedermanna přes vyběhnuvšího Vavřicha vykopával z odkryté branky Průcha.Dál se hrálo podle not domácích a při jejich šancích nám bylo několikrát pořádně horko.Ve 29.min se k odraženému míči po standartní situaci dostal opět Stříteský a střelou pod břevno překonal Lahůlka – 2:0.Poločasovou naději vykřesal Věchet, jež ve 42.min proměnil penaltu po faulu na Sedláčka – 2:1.
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a hra se vyrovnala. Celý druhý poločas byl však ve znamení boje mezi vápny a šancí bylo poskrovnu.My jsme navíc kromě domácích bojovali na kluzkém terénu s gravitací a nadějné akce končily nepřesnostmi a pády v klíčových momentech..I přes uvedené skutečnosti jsme chvílemi soupeře zatlačili a před brankou domácích vzniklo několik nebezpečných závarů, bohužel bez gólového efektu.V 70.min trestný kop Věchta z nadějné pozice Vavřich bravurně vyškrábl na roh.Závěrečný nápor domácí v klidu ustáli a zaslouženě nám přetrhli vítěznou šňůru.
Nyní nás čeká ambiciózní lídr soutěže ze Mšena, jež táhne dlouhou šňůru bez porážky.Každá série jednou končí a je v našich silách soupeře pořádně potrápit.To však vyžaduje od všech naprosto odlišný přístup, než kterým se v poslední době prezentujeme!

Branky: 12. a 29.Stříteský – 42.Věchet(p)

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Věchet T. – Biedermann(65.Brož), Špivák, Sedláček, Věchet, Kisty – Cerman, připraven Komárek, Hladík

FK Stráž - FK Hejnice 3 : 2 (2:1)

Vytvořeno 23.10.2018 10:19:15 | Poslední změna 01.11.2018 08:34:56
V zápase s Hejnicemi skončila jedna ze dvou parádních sérií, které se v týmu rozjely.Nejlepší střelec soutěže a král hattricků Věchet skóroval v zápase „pouze“ dvakrát, takže pátý hattrick v řadě už nepřidal.Přesto jeho unikátní série zaslouží velký obdiv! Série vítězných zápasů však pokračuje dál a zatím čítá 6 výher v řadě!Na výhru s Hejnicemi jsme se opět pořádně nadřeli.
Už před zápasem jsme řešili veliký rébus, abychom k úvodnímu hvizdu díky četným absencím poskládali celou jedenáctku.Své kopačky musel oprášit i nestor Roll, jež přišel ze svého fotbalového důchodu týmu v nouzi pomoci.Úvod zápasu naznačil, že tabulkové postavení soupeře neodpovídá kvalitě předváděné hry.Hosté hrají sympatický kombinační fotbal a předváděli to po celý zápas.Naše defenziva však pracuje na podzim skvěle, takže jsme hosty pouštěli pouze k vápnu a šance na skórování jsme jim příliš nenabízeli.Úvod jsme však zaspali.Už ve 2.min se hosté dostali do šance, ale slabou střelu z hranice vápna Lahůlek kryl.V 6.min se objevil za naší obranou Dressler a střelou z úhlu propálil Lahůlka – 0:1.Na úvodní branku hostí jsme odpověděli naštěstí velice rychle.Ve 12.min byl u nákopu Mitáče za obranu Věchet dříve než vyběhnuvší brankář Martin a do prázdné branky vyrovnal – 1:1.Podobná situace obou hráčů se opakovala ve 27.min a přesný pas Mitáče zakončil lobem přes Martina svým druhým gólem opět Věchet – 2:1.Hosté dál dobře kombinovali a byli lepší na míči.Jejich herní převaha se však konala pouze ve středu hřiště a útočné akce končily před naším vápnem.Ve 32.min vyslal Kisty z 25 metrů projektil mířící pod břevno, ale Martin ho reflexivně vyrazil na roh.Ve 37.min se k nadějnému přímáku z hranice vápna postavil Věchet, ale těsně minul branku.Ve 44.min si na centr Špiváka naběhl Věchet a hlavou orazítkoval břevno hostující branky!
Do druhého poločasu se naše prázdná lavička naplnila mladšími dorostenci, kteří přijeli ze svého zápasu v Jablonci nad Jizerou.Hosté pokračovali v sympatické kombinační hře, my jsme více bránili a vyráželi k brejkům.V 70. Min se po jednom z nich dostal k zakončení Věchet, ale jeho rána těsně minula šibenici.V 82.min se po pasu Rolla ml. probil přes trojici hráčů Kisty a svůj únik zakončil nechytatelnou bombou podél Martina – 3:1. V 84.min se sám před brankářem ocitl Biedermann, ale své zakončení namířil těsně vedle branky.Už se zdálo, že zápas v klidu dohrajeme, ale hosté z ojedinělé šance po standartní situaci Neumannem snížili – 3:2.Další branku znamenající vyrovnání jsme však nepřipustili a dramatický konec s vypětím všech sil zvládli.

Branky: 12. a 27.Věchet, 82.Kisty – 6.Dressler, 88.Neumann

Sestava: Lahůlek – Věchet T., Roll, Mitáč, Poláček – Biedermann(86.Hladík), Špivák, Sedláček, Věchet, Kisty(89.Jandák) – Roll st.(80.Komárek)

TJ Sokol Horní Branná - FK Stráž 1 : 4 (0:1)

Vytvořeno 16.10.2018 18:34:15 | Poslední změna 23.10.2018 10:19:01
Zápas s nováčkem soutěže byl o všem možném, jenom ne o fotbalové kvalitě.Důležité je pro nás, že jsme ho zvládli a natáhli naši vítěznou šňůru na pět zápasů! V tabulce jsme zároveň poskočili na velice slušné třetí místo!

Úvod utkání byl vyrovnaný a plný nepřesností.Kombinace na obou stranách vázla, a tak se spíše bojovalo bez větších šancí.První vážnější situace nastala ve 31.min, kdy únik Biedermanna hasil na poslední chvíli Hofman.Z následného rohu se objevil v gólovce Cerman, ale hlavou přestřelil domácí branku.Ve 34.min přesný pas Mitáče sklepl hlavou Věchet pro volného Cermana, a ten podél vyběhnuvšího Hofmana otevřel skóre – 0:1.Ve 36.min vracel Cerman přihrávku za obranu a Věchet v těžké pozici hlavou nastřelil břevno! V těchto chvílích jsme byli lepším týmem a domácí nepříznivý stav přestali unášet.Jejich neustálé diskuse s rozhodčími a komentování každého výroku kouskovaly hru, takže to chvílemi vypadalo jako při pralesním klání.

Druhý poločas začal a pokračoval stejně jako skončila první půle.Dramatický úvod poločasu vyústil v 52.min po vzájemné potyčce v červené karty pro Vaška a Šindeláře.V 57.min zakončil Biedermann svoji povedenou individuální akci přihrávkou na volného Věchta.Ten s přehledem přidal uklidňující druhou branku a začal svůj další střelecký koncert – 0:2.V 62.min si rozhodčí Jirák chtěl naklonit domácí na svoji stranu a po běžném souboji Biedermanna při stadartní situaci si vymyslel penaltu.Úmysl domácího střelce však Lahůlek vystihl a míč směřující k levé tyči bravurně vyrazil! V 75.min chyboval Sedláček v rozehrávce, a z následné rychlé akce domácí Kubelkou snížili – 1:2.Naše defenziva obdržela gól ze hry po dlouhých 484 minutách! Poté následovaly dvě akce domácích zakončené nebezpečnými střelami.V 82.min se individuálně probíjel Kisty a byl ve vápně podražen obráncem.Z nařízené penalty zvýšil Věchet na 1:3 a prakticky rozhodl zápas, neboť domácí na víc neměli. V 90.min si pas Kistyho pěkně zpracoval Hladík a předložil gólovou přihrávku Věchtovi.Ten se s míčem chvíli pomazlil a prostřelil Hofmana – 1:4. Střelec Věchet potvrdil svoji současnou formu a zaknihoval neuvěřitelný čtvrtý hattrick ve čtvrtém zápase po sobě!

Branky: 75. Kubelka – 34. Cerman, 57., 82.(p) a 90. Věchet

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Šindelář – Biedermann(86.Hladík), Špivák(73.Komárek), Sedláček, Věchet, Kisty - Cerman

FC Pěnčín - FK Stráž 2 : 4 (1:1)

Vytvořeno 08.10.2018 09:48:03 | Poslední změna 16.10.2018 18:34:04
Poctivý týmový výkon a nezastavitelný král hattricků Věchet se podepsal pod doslova vydřenou výhru 2:4 nad silným Pěnčínem.
O tom, že Pěnčín má kvalitní mužstvo, jsme se už přesvědčili loni, kdy jsme od něj ve dvou zápasech inkasovali 13 branek!Jenže naše loňské trápení je dávno pryč a letos jedeme ve vítězném módu.Tým šlape, táhne za jeden provaz, a když se přidá životní forma snajpra Věchta, nejsou naše výsledky z poslední doby dílem náhody.To se potvrdilo i v Pěnčíně.Sebevědomí a kvalitní domácí sice hrají pohledný, strojově kombinační fotbal, ale na svém pěnčínském drnovišti se tahle výhoda rychle ztrácí.Toho jsme využili a od úvodních minut jsme byli více v pohybu, přímočařejší a nebezpečnější.Už ve 4.min se po brejku a centru Biedermanna ocitl v gólovce Kisty, ale v nadějné pozici přestřelil.V 6.min se po rohovém kopu hlavičkou nad branku Věchet teprve zastřeloval.V 11.min byl při úniku stažen rukou ve vápně Kisty, ale rozhodčí Bohata nenašel odvahu odpískat faul.V 17.min pláchl obraně Kisty, ale na poslední chvíli ho zradila finální přihrávka pro nabíhajícího Cermana s Věchtem.Dál jsme byli aktivnější a nebezpečnější.Ve 23.min si asistent Kutílek po běžném souboji vymyslel standartní situaci pro domácí tým.První návštěva domácích před naši brankou po dobře rozehraném trestném kopu znamenala po hlavičce Hlubučka vedení - 1:0.Ve 29.min se z trestného kopu opřel do míše Kisty, ale Matějček míč směřující k levé tyči se štěstím vyrazil na roh.Ve 39.min propadl dlouhý aut Kistyho až na brankovou čáru, ale domácí se z velkého závaru osvobodili odkopem na roh.Ve 45.min jsme se zaslouženě dočkali vyrovnání, když se po rohovém kopu nejlépe ve skrumáži zorientoval Mitáč a střelou k tyči vyrovnal – 1:1.V nastaveném čase ještě domácí podnikli rychlý brejk a trojice hráčů nepochopitelně minula naši odkrytou branku!
Ve 47.min jsme vybojovali při rozehrávce domácích míč na polovině a z následné rychlé akce se po přihrávce Cermana ocitl sám před brankářem Věchet a po kličce z nemožného úhlu nás poslal do vedení – 1:2.V 62.min jsme se už radovali z další branky, ale Věchtův přímý kop skončil na boční síti.Postupem času začínali mít trpělivě kombinující domácí navrch.Nám z náročného běhavého stylu začaly pomalu docházet baterky a převaha domácích se začala stupňovat.V 65.min projektil Zapadla skončil na břevně Lahůlkovy branky.V 67.min se po chybě v rozehrávce dostali domácí do veliké šance, ale střelu z úhlu vyrazil Lahůlek na rohový kop.V 72.min jsme se dostali do rychlého brejku do otevřené obrany, ale únik Kistyho hasili domácí na poslední chvíli.Domácí nás zatlačili do hluboké defenzivy.v 82.min se po rohovém kopu prosadil hlavou nehlídaný Záveský a zaslouženě vyrovnal – 2:2.Domácí však chtěli víc a pokračovali v tlaku.Při své snaze o vítěznou branku však zapomněli na zajištění své defenzivy.Toho využil Roll v 85.min a poslal za obranu přesný pas na rozeběhnutého Věchta, jež na konci své akce doslova propálil Matějčka – 2:3.Frustrovaní domácí neunášeli nepříznivý stav a v 87.min šel po faulu a druhé žluté kartě do sprch Záveský.V 93.min vystihl malou domů Věchet a do prázdné branky přidal gólovou pojistku – 2:4! Svým gólem zaznamenal nevídaný třetí hattrick ve třech po sobě jdoucích zápasech!!

Branky: 23. Hlubuček, 82. Záveský – 45. Mitáč, 47., 85. a 90+3. Věchet

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Šindelář – Biedermann(77.Komárek), Špivák, Sedláček, Věchet, Kisty(90.Věchet T.) – Cerman, připraven Hladík

FK Stráž - FC Lomnice nad Popelkou 4 : 0 (1:0)

Vytvořeno 03.10.2018 10:02:47 | Poslední změna 08.10.2018 09:47:51
V zápase s ambiciózní Lomnicí jsme chtěli potvrdit naši stoupající formu a tříbodový import z Košťálova.Stále se lepšící defenziva, poctivý týmový výkon a střelecký apetit Věchta byly hlavními atributy přesvědčivé a zasloužené výhry 4:0.
Od úvodních minut se hrál vyrovnaný zápas.Hosté byli aktivnější v poli, ale bez šancí.Naše akce byly přímočařejší a mnohem nebezpečnější.Ve 14. min málem zaskočil Přibyla prudkou ranou z úhlu Kisty. Z následného rohu se z hranice vápna opřel do míče tentýž hráč, ale jen těsně minul branku.Ve 23.min jsme rozjeli osvědčenou šablonu z Košťálova.Na křížný pas Rolla za obranu si naběhl Košťál, a jeho přesný centr usměrnil hlavou Věchet do hostující branky – 1:0!Ve 27.min postupoval z půlky sám na Přibyla Kisty, ale jeho zakončení podél gólmana těsně minulo branku.Ve 40.min si běžel pro druhý gól z poloviny hřiště sám na brankáře Věchet, ale dlouhou kličkou gólmanovi se vytěsnil ze střeleckého úhlu.Hosté v první půli ani jednou neohrozili naši branku.
Druhou půli jsme začali parádně.Na pas Špiváka ve 47.min si naběhl Biedermann a své sólo proti Přibylovi nadvakrát usměrnil do odkryté branky – 2:0!V 66.min se po kolmici Sedláčka objevil za obranou hostí Věchet a po kličce gólmanovi přidal s přehledem třetí branku – 3:0!Hosté byli dopředu kromě několika slabých střel neškodní a dál se hrálo podle našich not.V 84.min při další povedené akci zafungovala bratrská spolupráce, když Tomáš Věchet zatáhl míč ze strany do vápna a předložil gólovou přihrávku Radimovi.Ten si položil Přibyla a do prázdné branky potvrdil svoji střeleckou extratřídu, když na hattrick z Košťálova navázal dalším hattrickem – 4:0! V 90.min se ještě Špivák z hranice vápna opřel do míče a za Přibylem zazvonilo břevno!Z následného rohu Přibyl zázračným zákrokem odmítl potupného búra a gólovou hlavičku Cermana na brankové čáře zlikvidoval.Kromě důležité výhry je sympatická nula na kontě inkasovaných branek.Hosty jsme výbornou defenzivou nepustili do jediné vážnější šance.

Branky: 23., 66. a 84. Věchet R., 47.Biedermann

Sestava: Lahůlek – Košťál, Mitáč, Roll, Šindelář – Biedermann(63.Brož(81.Poláček)), Špivák, Sedláček, Kisty(77.Věchet T.) – Cerman, Věchet

FK Košťálov - FK Stráž 1 : 6 (1:1)

Vytvořeno 23.09.2018 16:14:56 | Poslední změna 03.10.2018 10:02:38
Do Košťálova jsme jeli s jasným cílem vylepšit naši špatnou venkovní bilanci a po třech prohrách konečně bodovat.Cíl jsme splnili do puntíku a po nečekané, ale zasloužené demolici domácího týmu vezeme cenné 3 body za vysokou výhru 1:6.
V úvodní půlhodině byli domácí lepší.Vysokým a agresivním napadáním nám nedovolovali rozvinout postupný útok.Nakopávané míče pohodlně sbírali a kombinační hrou získávali převahu.Ta vyústila hned v 8.minutě pohotovou dorážkou Kosiny po střele z vápna, která nešťastně vypadla Lahůlkovi z rukavic – 1:0.Dál jsme tahali za kratší konec a nemohli jsme se dostat do hry.Herní převaha domácích však končila před naším vápnem a naše pozorná a jistá obrana nepřipouštěla bezprostřední ohrožení branky.Fyzicky náročný styl domácích začínal dostávat první trhliny zhruba po půlhodině.Tempo košťálovských začínalo opadat a naše hra získávala jistotu na míči a přesnost.Na dva nebezpečné centry po křídelních únicích Košťála Věchet jen těsně nedosáhl.Na druhé straně po kolmici Komárka pláchnul obraně Biedermann, ale jeho centr likvidoval na první tyči Průcha.Ve 41.min jsme povedenou desetiminutovku zakončili zaslouženým vyrovnáním.Sedláček parádním pasem poslal Věchta samotného proti Průchovi, a domácí obrana hasila jeho šanci pouze faulem ve vápně.Nařízenou penaltu s přehledem proměnil neomylný Věchet – 1:1.
V úvodu druhé půle se domácí na chvíli nadechli k náporu, ale kromě několika nepřesných střel jsme je k ničemu nepustili.S přibývajícím časem přestávali unavení domácí stíhat.Především stále častější a nebezpečnější křídelní úniky Košťála s Biedermannem neustále zaměstnávaly domácí obranu.V 55.min poslal Špivák do úniku Biedermanna, a ten střelou z vápna pořádně vyprášil rukavice Průchovi.V 67.min vyslal Špivák přesnou kolmicí do dalšího úniku agilního Biedermanna, jehož milimetrový centr s přehledem uklidil za bezmocného Průchu Věchet – 1:2.Domácí se ještě z obdržené branky nestačili vzpamatovat a o minutu později inkasovali potřetí.Povedenou akci nastartoval křížným pasem Roll, u lajny si jedním dotykem vyměnili míč Špivák s Košťálem a následný únik a centr Košťála chytře dloubnul přes vyběhnuvšího Průchu Komárek – 1:3.Slza radosti, která se mu na chvíli zaleskla v očích při oslavě své premiérové branky v áčkovém dresu nepotřebovala žádný komentář.V 71.min opět přesný pas Rolla za obranu, neúnavný Košťál při další křídelní akci zahrál houslový part domácímu obránci a předložil gólovou přihrávku pro pohotového a s chutí hrajícího Biedermanna – 1:4.Vyčerpaní domácí byli v těchto chvílích na ručník a na jejich branku se valil jeden útok za druhým.V 77.min po povedené kombinaci nacentroval od rohového praporku Biedermann přesný centr k nohám osamoceného Košťála, a ten pohodlně do prázdné branky zatloukl pátý hřebíček do košťálovské rakve – 1:5.V 86.min ještě Komárek parádním pasem za obranu poslal kanonýra Věchta samotného proti Průchovi, a střelec zápasu po kličce gólmanovi efektně patičkou zaknihoval svůj hattrick a pošesté roztleskal naši početnou diváckou skupinu – 1:6.

Branky: 8.Kosina – 41., 67. a 86.Věchet R., 68.komárek, 71.Biedermann, 77.Košťál

Sestava: Lahůlek – Poláček, Roll, Mitáč, Věchet T. – Košťál, Komárek, Sedláček(81.Hladík), Špivák, Biedermann – Věchet R., připraven Brož

FK Stráž - TJ Desná 3 : 1 (1:0)

Vytvořeno 17.09.2018 13:19:47 | Poslední změna 23.09.2018 16:14:41
V zápase s Desnou jsme nutně potřebovali bodovat naplno.Přes některé herní výpadky a několik individuálních chyb jsme zápas poctivě týmově odpracovali a dotáhli ho k zasloužené výhře 3:1.
Díky četným uzavírkám v okolí Stráže přijeli hosté těsně před oficiálním časem výkopu utkání, a tak se začalo s patnáctiminutovým zpožděním.Malá prodleva začátku utkání však více ublížila nám.Hosté začali aktivněji a v úvodu se dostali k nebezpečné hlavičce a střele, jež naštěstí těsně minuly branku.Postupně jsme se však začali dostávat do hry a začínali být lepším týmem.V 17.min po centru Kistyho vychytal bravurním způsobem Koubek zakončení Cermana! Ve 23.min Věchet na dlouhou nohu pouze olíznul vedle branky centr Kistyho.Ve 32.min se po rohu hostí pustil přes dva protihráče do sedmdesátimetrového sóla Biedermann, ale ve vápně už mu na gólové zakončení nezbyly síly a na poslední chvíli mu míč odkopl vracející se obránce.Z následného rohu Špiváka se ve skrumáži prosadil Mitáč a obloučkem z otočky rozvlnil síť za bezmocným Doubkem – 1:0.Od 40.minuty jsme prožili hororovou dvouminutovku.Nejprve vypadla Lahůlkovi střela hostí, ale ten naštěstí svoji chybu napravil a dorážejícího hráče vykryl.Za minutu chyboval Špivák v rozehrávce a hosté svoji tutovku přes hradbu padajících těl nepropasírovali do branky!
Druhý poločas začal ideálně.V 51.min se po autu Kistyho hosté na první tyči nedohodli a prodloužený míč dopravil snadno hlavou do odkryté branky Biedermann – 2:0.V těchto chvílích jsme byli na koni a hosty jednoznačně přehrávali.V 53.min vracel Roll po signálu míč před branku, a tam při střele Věchta a vzápětí Kistyho čaroval na brankové čáře vynikající Doubek! V 61.min se k odraženému míči za obranou hostí dostal Věchet a obloučkem z nemožného úhlu prostřelil Doubka – 3:0.Po vstřelené brance jsme trochu polevili a hosté při hře na riziko vrhli své síly do útoku.Do otevřené obrany jsme podnikali nebezpečné brejky, ale ani jeden se nám nepodařilo přetavit v další branky.V 73.min jsme zbytečně faulovali ve vápně Pfeifera a z nařízené penalty zadělal na drama Kořínek – 3:1.Poté jsme ještě přečkali dvě nebezpečné standartky hostí, ale zbytek zápasu jsme už kontrolovali a nakonec dovedli do vítězného konce.

Branky: 33.Mitáč, 51.Biedermann, 61.Věchet – 73.Kořínek

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll, Mitáč, Šindelář(80.Poláček) – Biedermann(77.Věchet T.), Sedláček, Špivák(61.Brož), Kisty – Věchet, Cerman(87.Komárek), připraven Hladík

FK Rynoltice - FK Stráž 4 : 1 (4:1)

Vytvořeno 10.09.2018 14:55:53 | Poslední změna 17.09.2018 13:19:38
Zápas s Rynolticemi jsme nezvládli především v hlavách.Na náš nepochopitelně odevzdaný výkon stačila domácím k zasloužené výhře 4:1 pouze větší chuť do hry a průměrné tréninkové tempo.
Malé derby tentokrát nemělo obvyklé grády.Naše emoce a touha uspět zůstaly v šatně, a tak se fotbalem bavili pouze domácí.Po pěkné střele Vacka v 7.min a gólem Kotka po chybě v rozehrávce v 17.min jsme rychle prohrávali 2:0.Poté následovala celkem nudná pasáž a vyrovnání hry.Ve 28.min podcenili domácí obránci napadání Biedermanna, jež po zisku míče předložil precizní gólovou přihrávku Cermanovi a najednou jsme byli zpátky v zápase – 2:1.Naše hra rázem ožila.Ve 32.min pláchnul domácí obraně agilní Biedermann a opět před brankou přichystal stoprocentní tutovku pro Cermana.Toho však tentokrát bravurně vychytal Kubínek!Domácí naší aktivitou znejistěli a v těchto chvílích jsme byli lepším týmem.Bohužel ještě do půle jsme po chybách domácím darovali 2 laciné branky a z nadějného skóre to bylo během dvou minut 4:1 po dvou gólech Bláhy.
Druhý poločas se de facto dohrával.Domácí kontrolovali hru a my jsme neměli morální sílu s výsledkem něco udělat.Náznaky šancí na obou stranách zlikvidovali brankáři a zápas tak skončil poločasovým skóre 4:1.

Branky: 7.Vacek T., 17.Kotek A., 39. a 41.Bláha – 28.Cerman

Sestava: Lahůlek – Košťál, Moravčík, Roll, Šindelář(85.Jandák) – Biedermann, Špivák, Mitáč, Sedláček, Brož