TJ Doksy - FK Stráž 10 : 1 (5:1)

Vytvořeno 01.06.2012 09:09:25 | Poslední změna 07.11.2012 12:08:17
V nedělním očekávaném zápase jsme s tradičním rivalem z Doks utrpěli ostudnou porážku 10:1.Zápas v plné nahotě odhalil všechny naše nedostatky, které kvalitní mužstvo domácích dokázalo využít.Opět se potvrdilo, že průměrný výkon, kterým přehráváme soupeře z dolní poloviny tabulky, na mužstva ze silné pětky bohužel nestačí.Negativní bilance s Ruprechticemi, Vratislavicemi a mužstvem Doks je toho důkazem.Nezbývá než se pokusit tento statistický fakt přerušit v domácím zápase s lídrem soutěže z Višňové.
V Doksech jsme sice nezačali špatně, ale nepřesností v rozehrávce, ztrátami míče, prohráváním osobních soubojů a naivní hrou obrany jsme domácím velice usnadnili cestu za třemi body.Když k tomu připočteme stav 3:0 už ve 20.minutě po třech laciných gólech, které nahlodaly psychiku týmu, bylo jasné kudy se bude zápas odvíjet.Ve 25.min sice Hans po pěkné křídelní akci a centru Járy snížil na 3:1, ale obrat se nekonal.Do poločasu domácí přidali ještě 2 góly.
Ve druhém poločase pokračovalo naše trápení a domácí proměnili zápas ve střeleckou exhibici.Konečné skóre se zastavilo na potupné desítce.Prohra 10:1 je největším debaklem týmu za celých 9 let společné práce.Hrozivou desítku se nepodařilo vstřelit do naší branky ani ligovým týmům r.96 Sparty Praha, Příbrami, Slovanu Liberec nebo Jablonce.
Je nutné především na výsledek rychle zapomenout!!Takový zápas „blbec“ přijde na každé mužstvo.Spíš je potřeba se zamyslet nad příčinou debaklu a do příštího zápasu s Višňovou se pokusit chyby odstranit.Při vzpomínce na podzimní duel, kdy jsme do Višňové odjížděli ve slepené sestavě a sehráli výborný zápas, máme osud zápasu opravdu jen ve svých rukách!Je na každém, jestli se chce ze zápasu z Doks poučit a zapracovat na sobě tak, aby se něco podobného neopakovalo při posledním domácím zápase.