FK Stráž - Sokol Ruprechtice 1 : 2 (1:0)

Vytvořeno 11.05.2012 22:33:40 | Poslední změna 07.11.2012 12:05:45
V utkání 6.jarního kola soutěže jsme se doma utkali s týmem Sokola Ruprechtice.Ve vyrovnaném zápase byli nakonec šťastnější hosté a ze Stráže si odvezli 3 body za výhru 1:2.
V 1.pol. se hrál oboustranně otevřený a pohledný fotbal ve slušném tempu.Útoky se střídaly na obou stranách.My jsme byli kombinačně zdatnější , soupeř důraznější a více přímočarý.Obě mužstva se postupně ocitla v několika šancích, ale ani jedno se nedokázalo gólově prosadit.Poprvé se skóre k naší spokojenosti měnilo v 28.min.Jára našel přihrávkou na pravé straně Domína, ten z úhlu v pokutovém území postupoval na branku a gólovou přihrávkou oslovil Blážu.Ten však ještě výborného brankáře hostí nepřekonal, a tak musel šanci nadvakrát gólově dokončit opět Domíno – 1:0.Tak skončil i 1.poločas.
2.poločas začal v podobném duchu jako 1.dějství aktivitou obou soupeřů.Bohužel v 52.min si vybral svoji slabší chvilku do té doby výborný Šindy, když mu vypadl z ruky centrovaný míč, a útočník hostí pohodlně vyrovnal – 1:1.Inkasovaná branka dostala soupeře na koně a nás nečekaně do herního útlumu.V 55.min musel hřiště opustit zraněný Ďury a souhra obrany dostala trhlinu, kterou soupeř dokázal využít.
V 65.min zahrávali hosté autové vhazování do našeho vápna, kde se pohotově patičkou blýskl hostující útočník – 1:2.Když potom v 70.min musel pro zranění odstoupit i Kotu, soupeř už si zbytek zápasu zkušeně pohlídal a podobný scénář, jako před týdnem ve Vratislavicích, nám kvalitnější tým z Ruprechtic nedovolil.
Prohra určitě zamrzí, ale byla po solidním výkonu proti těžkému soupeři.Sezóna tímto zápasem nekončí a je třeba se připravit hned na příštího soupeře z Hejnic.Pomalu se také blíží atraktivní duely v Doksech a doma s Višňovou, takže je třeba mít se neustále na pozoru a stoprocentně se připravovat.