FK Stráž - Slavoj Velký Valtinov 5 : 1 (4:0)

Vytvořeno 25.04.2012 22:46:06 | Poslední změna 07.11.2012 12:03:58
Ve 4.jarním kole soutěže jsme doma přivítali celek z nedalekého Valtinova.V zápase jsme zaslouženě vyhráli, ale po strašidelném výkonu, který nesnese jakékoliv přísnější měřítko.
Zápas jsme začali aktivně a soupeře, jež nastoupil v defenzivním rozestavení 8-1-1 nepouštěli k míči.Zahuštěná valtinovská obrana nám však začala dělat velké problémy a nemohli jsme najít recept na její překonání.Jedním z mála, jež se neustále snažil něco vymyslet a vysvobodit mužstvo z herního trápení byl Špidla.A tak zaúřadovala fotbalová spravedlnost a jeho snahu zaslouženě po 35 minutách ocenila hattrickem.Nejprve v 11.min. bombou z 20m otevřel skóre – 1:0.V 16.min po rozehraném rohovém kopu střelou na zadní tyč – 2:0.Čistý hattrick přerušil Jára ve 25.min, jež střelou pod břevno zužitkoval přihrávku Michala – 3:0.Ve 35.min se Špidla dočkal a završil svůj hattrick, když z blízka překonal valtinovského gólmana – 4:0.
Druhý poločas byl trapným představením bez zájmu a snahy předvést cokoliv, co by potěšilo přítomné diváky.Naše hra neměla s fotbalem nic společného, a tak za zmínku stojí pouze akce, které upravily konečné skóre.Nejprve hosté z ojedinělé akce v 60.min snížili – 4:1.Tečku za nepovedeným zápasem udělal v 85.min Tom, jež si naběhl na centr Járy a hlavou zvýšil na 5:1.
Je nutné, abychom co nejrychleji zapomněli na nedělní výkon a vrátili se k naší hře.Proč se nepokusit hned v příštím zápase zaskočit sebevědomé Vratislavice….

Branky: Špidla 3 (11.,16.,35.min), Jára (25.min), Tom(85.min)

Sestava: Šindy – Fiky, Kotu, Ďury, Tom – Jára, Špidla, Matěj, Domíno – Bíba, Hans(30.Michal)