FK Stráž - FK Nová Ves 3 : 0 (1:0)

Vytvořeno 26.10.2011 06:56:12 | Poslední změna 07.11.2012 11:57:24
V předposledním kole podzimní části soutěže jsme se rozloučili s domácími diváky nepřesvědčivou, ale nakonec zaslouženou výhrou 3:0.
V 1.pol. jsme toho příliš nepředvedli.Nepřesnými přihrávkami jsme často přicházeli o míč, hráli jsme na náhodu, kombinace téměř neexistovala.Soupeř se dostal do několika slibných příležitostí, ale v nich selhal nepřesnostmi anebo na výborném Tomovi v naší brance.Ve 40.min našel s velikou chutí hrající Ďury ve vápně Domína a ten nedal brankáři hostí šanci - 1:0.Poločasové skóre 1:0 při naší jediné střele mezi tyče bylo tedy téměř zázrakem.
Ve 2.pol. jsme viditelně zlepšili hru, ale stále výkonu mužstva něco chybělo.Naštěstí v 51.min Bíba zvýšil na 2:0 a hosté se začali vytrácet.Od té doby jsme ovládli hru a do konce zápasu se hrálo prakticky na jednu branku.Zápas se tedy dohrával a otázkou bylo jen, kolik šancí se nám podaří proměnit.Bohužel jsme se předháněli ve spalování i opravdu vyložených.Konečnou podobu dal výsledku mlaďas Fiky, jež se odměnil za svůj skvělý výkon proměněnou penaltou po faulu na Járu v 81.min - 3:0.
Povinná výhra s průměrným soupeřem nás stála mnoho sil a rodila se velice těžko.Při posledním zápase podzimu s Podještědím budeme muset ještě více přitlačit na pilu, abychom se v zimní přestávce udrželi na dohled čelu tabulky.