Autobrzdy Hejnice - FK Stráž 0 : 4 (0:3)

Vytvořeno 17.05.2012 14:26:24 | Poslední změna 07.11.2012 12:06:36
Zápas v Hejnicích byl naší jednoznačnou záležitostí.Slabého soupeře jsme pustili během celého zápasu k jediné střele na naši branku, proto 3 body za vítězství putují zaslouženě do Stráže.
V první půli jsme aktivní hrou a napadáním dostali soupeře pod veliký tlak.Pohlednými kombinacemi jsme domácí jasně přehrávali.Naše hra vyústila ve spoustu šancí, z nichž však některé zůstaly nevyužity.Už v 11.min vystihl Bíba rozehrávku domácích a levačkou rozvlnil síť poprvé – 0:1.Pokračovali jsme v náporu a soupeře za celý poločas téměř nepustili přes půlící čáru.Podruhé se skóre měnilo ve 28.min, kdy po pěkné kombinaci středem obrany domácích zakončoval akci opět Bíba – 0:2.Po sérii dalších šancí se pomalu schylovalo k poločasové pauze.
Když se rozběhla 43.minuta, připravil si fotbalovou lahůdku Matěj…zřejmě tím prozradil svoji opravdovou identitu.Civilním jménem Mathiew Sedlak alias Matěj Sedlacek, coby tajný agent americké armády, jež má na starosti uvést do života novou zbraň s ničivou silou, která zatím podléhá přísnému utajení….Svojí pravačkou se parádně opřel ze 30m do střely a od břevna se míč odrazil za brankovou čáru - 0:3….pak už jen putovala horká SMS do budovy Pentagonu – „Mission complete“
Druhý poločas už nebyl z naší strany tolik přesvědčivý.Příliš jsme se totiž uspokojili jednoznačným průběhem.Frustrovaní domácí se začali stále více soustřeďovat na diskusi s rozhodčím a zbytečné faulování.Hra se tím kouskovala, tempo opadlo a zápas se v podstatě dohrával.Konečnou podobu výsledku dal v 84.min z penalty po faulu na Ďuryho opět Bíba a završil svůj hattrick.
Pochvala všem za výborný 1.poločas.V neděli nás doma čeká soupeř z Hlavice, tak by se hodilo něco podobného zopakovat i před našimi fanoušky.