VTJ Rapid - FK Stráž p.R. 2:1 (1:1)

Vytvořeno 25.10.2010 20:43:49 | Poslední změna 07.11.2012 11:28:51
V neděli 24.10. jsme "úspěšně" ukončili naši vydařenou, ale zároveň trochu svazující, sérii 9 zápasů bez prohry.Překvapivě se tak stalo na hřišti VTJ Rapid.
K zápasu jsme jeli v roli favorita a ukázalo se, že si s touto rolí neumíme poradit.
V úvodu jsme papírové předpoklady plnili do puntíku a zápas se odehrával na polovině domácích.Byli jsme lepším týmem, ale v zakončení málo důrazní.Za zmínku stojí pouze Špidlova tyčka domácí branky v 15.min a povedená střela Dominika z 20 metrů v 18.min.Domácí přestáli náš úvodní nápor a začali se osmělovat nebezpečnými výpady.Především strážský odchovanec Martin Čára v dresu domácích si s naší čtyřčlennou obranou dělal, co chtěl.Právě on si v 25.min naběhl na rohový kop a přesnou střelou otevřel skóre - 1:0.Začali jsme hrát hru bez nápadu, bez kombinace systémem "všechno na Járu" a tím jsme domácím umožnili lehce eliminovat naši snahu.Naštěstí ještě před přestávkoum, při jediném pokusu o zrychlení hry při vhazování, se ve vápně prosadil Jára a umístěnou střelou vyrovnal na 1:1.
Konec 1.půle zřejmě pro nás nebyl dostatečným varováním, neboť jsme ve svém mdlém výkonu pokračovali i po přestávce.Naopak jsme ještě přidali na projevu marnosti a trapnosti.A tak ve 2.půli byli domácí lepším týmem a dostávali se do šancí.My jsme zahrozili pouze při šancích Járy a Dominika.V poslední minutě zákonitě přišel trest, kdy při rohovém kopu našich 8 bránících hráčů nedokázalo pokrýt 3 hráče domácích a opět nepochopitelně volný M.Čára rozhodl zápas - 2:1.
Zasloužená výhra nadšeně hrajících domácích po našem nejhorším výkonu podzimu.Za zmínku stojí jen spolehlivý výkon Vaška, díky němuž nebylo skóre výraznější.Nepochopitelně ostudný výkon celého mužstva, nad kterým zůstává rozum stát, stojí opravdu za zamyšlení.Pozorovatelé z Ruprechtic a Hrádku, kteří zápas navštívili, se naší hrou náramně bavili a ještě před koncem spokojeně odešli...
Pokud se však KAŽDÝ NAD SVÝM VÝKONEM ZAMYSLÍ, můžou se naši dva příští soupeři ve čtvrtek a v neděli pořádně divit!!! Určitě to je v našich silách!