Velké Hamry - FK Stráž p.R. 0:2 (0:1)

Vytvořeno 27.09.2010 20:59:45 | Poslední změna 07.11.2012 11:22:24
V sobotu 25.9. jsme zajížděli k dalšímu mistráku k nevyzpytatelnému soupeři do Velkých Hamrů s odhodláním prodloužit sympatickou sérii bez prohry.
Od 1. minuty jsme se do soupeře pustili aktivně a mačkali ho jako citrón :)).Předváděli jsme (poprvé letos) oku lahodící ofenzivní podívanou plnou pohledných kombinací, hrou po křídlech a množstvím šancí.Soupeř se dostával za polovinu hřiště pouze
z odkopnutých míčů.Ale i z nich hrozil díky rychlonohým útočníkům velice nebezpečně.
A tak se musel blýsknout několika důležitými a skvělými zákroky Vašek.Obzvláště při samostatných nájezdech domácího kapitána.
Náš první gól padl ve 20.min po pěkné přihrávce Járy z křídla do velkého vápna, kde si míč zpracoval Špidla a povodil si stylem "pojď sem - kam jdeš" celou domácí obranu a zavěsil.V 25.min jsme špičkově rozehráli nacvičený signál a zvýšili na 2:0.Bohužel zmatený a chybující asistent rozhodčího nesmyslně odmával ofsajd.Poločas tedy skončil pouze 1:0.Domácí zřejmě nemohli unést naši kvalitní hru, a tak se o přestávce děly věci! V kabině nás navštívil rozhodčí, domácí kapitán, trenér a vedoucí mužstva a všichni rozehráli trapné představení s konfrontací.Dobře jsme se potom pobavili nad zoufalými pohledy domácího trenéra.
2.poločas začal tedy s mírným zpožděním.Přestávkové události zřejmě na všech zanechaly určité stopy, protože se oboustranně odehrával upracovaný fotbal plný nepřesností.Byli jsme sice stále lepší než soupeř, ale z našich kopaček se vytratila lehkost z 1.poločasu.Přesto jsme se ještě dostali k několika slibným šancím.Při jedné z nich v 60.min našel Špidla mezi obránci přihrávkou Kubína a ten sám proti gólmanovi nezaváhal - 2:0.Málem jsme pak radujícího se Kubu nechytili :)).V závěru si ještě Venca koledoval o červenou svým zákrokem na domácího kapitána, naštěstí se jen zažlutilo.
A tak jsme si domů odvezli 3 body, sympatická série bez prohry čítá už 6 zápasů.
Velce kvalitní výkon celého mužstva, který bavil nejen nás, ale určitě i domácí diváky.Forma jde nahoru, jen tak dál. :)