Stráž nad Nisou - FK Stráž p R. 1:2 (0:1)

Vytvořeno 06.09.2010 13:20:34 | Poslední změna 07.11.2012 11:17:53
Další mistrák jsme sehráli se soupeřem, s kterým se nám v minulém ročníku vůbec nedařilo.Květnová prohra 1:2 doma nás připravila o 3.místo a mrzí dodneška.Dnešní zápas byl nápadně podobný.Byl opravdovou přehlídkou zahozených vyložených šancí!
Z drtivého tlaku v 1.poločase jsme vytěžili hubený náskok 1:0, když se po samostatné akci blýskl Jára.Soupeř hrozil pouze z ojedinělých brejků.Po jednom z nich rozhodčí odpískal pro domácí penaltu, ale střelec neměl svůj den a trefil pouze tyčku naší branky.
Druhý poločas nabídl vyrovnanější partii.My jsme pokračovali v zahazování šancí a soupeř se čím dál více osměloval.Jeho útoky byly stále nebezpečnější, především však díky zmatkům v naší obraně.Zákonitě přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu, kdy jsme lajdácky neuhlídali rohový kop soupeře, to běžela 55.minuta.
Dál jsme zkoušeli dobýt domácí branku, ale ta byla jakoby zakletá.Životní výkon předvedl i domácí brankář.Když už se zdálo, že je remíza na spadnutí, prosadil se v 65.minutě poprvé ve strážském dresu Michal.
Pochvala všem za vytrvalou chuť urvat výhru!K zamyšlení je však výkon obrany, která byla nepřesná a zmatená.Palec dolů taky všem spalovačům šancí...fakt hrůza!