Jilemnice - FK Stráž p.R. 0:1 (0:0)

Vytvořeno 20.09.2010 20:42:40 | Poslední změna 07.11.2012 11:13:14
Odložený zápas 4.kola jsme sehráli ve středu 15.9. v Jilemnici.Chtěli jsme navázat na úspěšný zápas ve Stráži n.Nisou.To se nám výsledkově podařilo, ale výkonem stále ještě zaostáváme za svými možnostmi.
Celý zápas byl až na některé výjimky v naší režii, měli jsme více ze hry, ale vyložených šancí moc nepřicházelo.Když jsme se do nějaké šance dostali, opět nás trápil důraz v zakončení.Slabá střelba domácího brankáře nemohla ohrozit, a tak 1.poločas skončil smírně 0:0.
2.půle se podobala té první.Měli jsme více ze hry, ale bez gólového efektu.Naděje svitla v 50.min, kdy byl ve vápně faulován Špidla a kopala se penalta.Bohužel Jára k ní přistoupil velice lehkovážně a minul branku.V 62.min našel Špidla krásnou přihrávkou mezi obránce Vláďu :)) a ten sám proti gólmanovi nezaváhal.Potom ještě Vašek zabrnkal na naše nervy kontrolou ojedinělé střely domácích, ale to bylo vše. A tak jsme si na cestu do autobusu přibalili 3 cenné body.
Spolehlivý výkon podala obrana a v záloze Špidla.Útočníci by se měli trochu probrat, jejich pracovní náplní je střílení gólů, a to už 2.zápas vázne!