FK Stráž p.R. - TJ Doksy 3:2 (0:0)

Vytvořeno 04.10.2010 22:20:17 | Poslední změna 07.11.2012 11:23:40
Další mistrovské utkání jsme odehráli na domácím hřišti s věčným okresním rivalem a nováčkem soutěže mužstvem TJ Doksy.Hosté si uvědomovali svůj vydařený vstup do sezóny a před zápasem si dělali velké ambice na zisk bodů.Jejich plány se začaly hroutit od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího.Z minulého zápasu ve V.Hamrech jsme si totiž domů přivezli výbornou formu a své galapředstavení jsme předvedli i našim divákům.Soupeře jsme doslova přišpendlili k vlastní bráně a nepustili jsme ho do jediného náznaku šance.Plnili jsme přesně stanovenou taktiku a výsledkem toho byla útočná podívaná s množstvím šancí.Opět se však projevila naše největší současná bolest, a to proměňování šancí.Poločas tak skončil 0:0.
Ve 2.poločase pokračovalo naše útočné snažení, které nabralo ještě více na intenzitě.
Odměnou byl gól na 1:0 v 40.min, kdy Jára dostal přihrávku do vápna a ideálně našel nabíhajícího Špidlu, který nezaváhal.Šancí stále přibývalo, soupeř byl v tu chvíli na
ručník. Zoufale bránil a pouze odkopával míče.V 48.min postupoval z úhlu do vápna opět Jára a přihrávkou pod sebe našel z druhé vlny nabíhajícího Domču, jež korunoval svůj výborný výkon - 2:0.Stále jsme kontrolovali hru a útočili.Potom však přišla pětiminutovka, kterou bych rád příště vynechal!! Jedna z ojedinělých návštěv Doks u naší branky v 57.minutě skončila rohem, při kterém jsme špatně pokryli soupeře a ten nabídnutou šanci neodmítl - 2:1.Uplynuly 3 minuty a po centru ze strany soupeř udeřil podruhé - 2:2.Byli jsme v tu chvíli jako opaření.Soupeř ožil a dostal se i do další šance.
Naštěstí v 62.min našel svým odkopem z vlastní poloviny Dominik nabíhajícího Járu, který ukázal záda všem obráncům Doks a sám na brankáře nezaváhal - 3:2.V závěru jsme si už vítězství v infarktovém zápase pohlídali.
Zasloužené vítězství po nejlepším výkonu podzimu(až na osudných 5 minut ve 2.půli).Individuální výkony všech byly tentokrát obětovány ve prospěch týmu a to je jediná cesta, která vede k úspěchu.Doufám, že to všichni konečně pochopili :))
Pokračuje tak série 7 zápasů bez prohry...kdo by to v srpnu řekl? :))