FK Stráž p. R. - SK Hlavice 3:1 (1:0)

Vytvořeno 18.10.2010 10:55:35 | Poslední změna 07.11.2012 11:25:55
V neděli 17.10. jsme doma přivítali mužstvo SK Hlavice.Chtěli jsme navázat na předchozí vítězné zápasy a potvrdit tak stoupající formu.To se nám však podařilo pouze výsledkově, výkonem jsme domácí diváky bohužel zklamali.
Zápas začal podle očekávání naší aktivitou a hned v 10.minutě jsme se po střele Járy a chybě brankáře hostů ujali vedení 1:0.Pak ještě následovaly další šance Špidly,Kuby a Dominika, ale opět se projevilo naše podzimní trápení v zakončování vyložených šancí.Navíc jsme se po vstřeleném gólu nepochopitelně přizpůsobili soupeři a začali nakopávat míče, přestali jsme běhat a čekali, že si hosté dají další gól sami.To se samozřejmě nestalo, a tak skončil poločas pouze 1:0.
Druhý poločas začal opět naším náporem a dalšími vyloženými šancemi.Uklidňující branka na 2:0 však přišla opět až po několika stoprocentních šancích až v 55.minutě.Ale stála za to.Špidla „českou uličkou“ našel nabíhajícího Járu a ten sám proti gólmanovi nezaváhal.Ukldňující gól jsme však špatně pochopili a během minuty umožnili soupeři z ojedinělé akce snížit na 2:1(poněkolikáté v sezóně!). A tak se z poklidného zápasu stalo drama.Naštěstí jen na 5 minut, neboť v 60.min proměnil Špidla přísně nařízenou penaltu po faulu na Járu – 3:1.V závěru jsme se ještě zbrklým zakončováním několikrát zbytečně připravili o míč a umožňovali soupeři ještě přemýšlet o vyrovnání, ale nakonec jsme si zápas pohlídali.
Měli bychom rychle najít ztracenou formu, která zůstala někde mezi Mšenem a Velkými Hamry.Čekají nás totiž ještě 3 zápasy, v kterých bychom s dnešním výkonem neobstáli.
Povedená série zápasů bez prohry pokračuje....9 zápasů!! Byl bych nerad, kdyby nám začala svazovat nohy. Ale na to jsme dostatečně zkušené mužstvo a podobné věci nedopustíme!