FK Stráž p.R. - FKP Turnov 4:1 (1:0)

Vytvořeno 25.08.2010 22:54:02 | Poslední změna 07.11.2012 11:19:34
Ve 2.mistrovském zápase jsme přivítali na domácím stadionu celek z Turnova.Byl to zápas dvou zcela rozdílných poločasů.Domácí šli v 1.min do vedení po hrubce obrany hostů gólem Jardy Matušky, následovaly ještě dvě slibné šance, ale to bylo ze strany domácích vše.Hosté měli celý 1.poločas převahu, lépe kombinovali a dostávali se do šancí.Pouze výborná hra obrany v čele s gólmanem držela kluky nad vodou.
Do 2.poločasu nastoupilo za domácí úplně jiné mužstvo.Přidali jsme na důrazu, zlepšili pohyb, přesnost přihrávek a začaly vycházet herní kombinace.Výsledkem byla převaha a z ní plynuly šance, které jsme dokázali vyjádřit gólově.Nejprve v 52.min opět Jarda po samostatné akci zvýšil na 2:0.Poté Domča nechytatelnou střelou zvýšil na 3:0.Soupeř z ojedinělé akce snížil na 3:1.Závěrečné slovo měl však domácí snajpr Jarda Matuška, který dovršil svůj hattrick na 4:1.
Příliš krutý výsledek pro nadějný a fotbalovější celek z Turnova, ale fotbal se hraje na góly a ty dnes dávali domácí, a proto zaslouženě vyhráli.
Pochvala všem za výborný 2.poločas!! Nadstandartní hodnocení zaslouží Michal s Tomášem za špičkovou organizaci obrany a Jára za hattrick.