TJ Sokol Doubí - FK Stráž 2 : 1 (0:0)

Vytvořeno 31.08.2017 08:35:04 | Poslední změna 05.09.2017 09:34:44
Ke druhému utkání jsme zavítali na neoblíbený doubský beton, jehož kvalita nemá s úrovní krajské soutěže vůbec nic společného!Náš výkon šel oproti zápasu s Hejnicemi nahoru, alespoň co se týče nasazení a bojovnosti.Ani tentokrát to však na bodový zisk nestačilo, když jsme v závěrečných minutách remízového zápasu přišli o bod po výstavní trefě domácího Hájka.
První poločas byl herně opatrný, bojovný se spoustou nakopávaných míčů. Obrany pracovaly spolehlivě, a tak bylo vyložených šancí pramálo.V 15.min centr Košťála hlavičkoval Komárek vedle branky.Ve 30.min hlavičkoval opět vedle domácí branky Hanoušek. Ve 35.min se po přihrávce Komárka parádně uvolnil na hranici vápna Mitáč, ale jeho střela se v gólové pozici pouze otřela o tyč domácí branky.Ve 43.min vychytal Lahůlek v gólové šanci střelu Suchomela.
Druhý poločas byl oboustranně zajímavější.V 52.min pěkně Hájek uvolnil ve vápně Vlacha a ten z úhlu prostřelil Lahůlka 1:0.Domácí se však z vedení neradovali dlouho.V 57.min předložil po vyhraném souboji Roll st. míč pro Mitáče a jeho pohotová střela skončila za zády bezmocného Jiráka – 1:1.Dále pokračovala vyrovnaná hra, při které se obě mužstva dostala do několika šancí.V 69.min se ocitl sám ve vápně Špivák, ale své šance se zalekl a uspěchanou střelu poslal nad branku.V 84.min rohový kop Špiváka našel na malém vápně osamoceného Věchta, ale jeho hlavička skončila v náručí Jiráka.Zápas pomalu směřoval ke spravedlivé remíze.Tu však odmítl domácí Hájek, když se po rohovém kopu v 87.min dostal k nedůrazně odvrácenému míči a parádní ranou vymetl šibenici – 2:1.
Tenhle zápas opravdu bolel, jak fyzicky, tak psychicky.Od sympaticky bojovného výkonu se však můžeme odrazit v příštím zápase s nevyzpytatelným Cvikovem.Tři body už musí být povinností!

Branky: 52.Vlach, 87.Hájek – 57.Mitáč

Sestava: Lahůlek – Poláček, Šindelář, Vogt – Košťál, Mitáč, Špivák, Roll ml., Komárek(53.Věchet) – Hanoušek, Roll st.(68.Biedermann)