SK VTJ Rapid Liberec - FK Stráž 4 : 2 (2:2)

Vytvořeno 25.10.2017 11:52:04 | Poslední změna 10.11.2017 15:07:28
Naše nelichotivá podzimní bilance nabývá kritických rozměrů.Prohra 4:2 na hřišti podprůměrného Rapidu nás odsunula už na předposlední místo tabulky A třídy.
Na těžkém, podmáčeném terénu jsme neodehráli špatný zápas.Opět jsme se však prali s neproměňováním šancí. Tentokrát se navíc přidaly hrubé individuální chyby, které soupeř nemilosrdně trestal.Vstup do zápasu jsme měli solidní.Aktivní hrou jsme soupeře nutili k chybám.Už v 6.předložil Hanoušek gólovou přihrávku rozeběhnutému Košťálovi, a ten nedal brankáři šanci – 0:1.V 11.min postupoval sám na brankáře Sedláček, ale své slabé zakončení namířil pouze do brankáře.V 18.min vyslal dělovku na bránu Hanoušek, ale brankář Paidar byl připravený.Domácí se v těchto chvílích pouze bránili.Ve 22.min se liberečtí dostali dlouhým nákopem poprvé do blízkosti našeho vápna a po špatném vyběhnutí Lahůlka hned Kejdanou vyrovnali – 1:1.Za 5 minut se situace opakovala a nejisté vyběhnutí Lahůlka potrestal hlavou Šikýř 2:1.Studená sprcha v dobře rozehraném zápase.Domácí se po dvou laciných gólech uklidnili a vyrovnali hru.Ve 35.min Lahůlek bravurně zlikvidoval sólo Kejdany.Ve 42.min zahrával Špivák od rohového praporku přímý kop a svoji výstavní střelu zakroutil na zadní tyč bezmocného Paidara – 2:2.
Druhý poločas byl na zhoršujícím se terénu spíše bojem o každý metr hrací plochy a čekáním na chybu.V 56.min se dostal do šance Šikýř, ale minul naši branku.V 61. dělovku Brože z 20 metrů bravurně likvidoval brankář domácích.Hlavičku Rolla ml. po rohovém kopu v 68.min vykopávali domácí na brankové čáře.V 74.min jsme opět po chybě darovali domácím třetí branku, když v rozehrávce přišel snadno o míč Mitáč a Šikýř se štěstím prostřelil vyběhnuvšího Lahůlka – 3:2. V 79.min vyslal přesným pasem Roll do nadějného úniku Hanouška, ale před dobíhajícím Sedláčkem odvrátil naši gólovku na poslední chvíli obránce domácích na rohový kop.Náš tlak v posledních minutách zesílil, ale bohužel vyšel naprázdno. Naopak Šikýř v 88.min po brejku do otevřené obrany dokonal svůj hattrick a pohřbil definitivně naše naděje – 4:2.

Branky: 28,. 74, a 88. Šikýř, 22.Kejdana – 6.Košťál, 42.Špivák

Sestava: Lahůlek – Poláček, Šindelář, Moravčík O. – Košťál(72.Libich), Mitáč, Roll ml., Špivák, Sedláček – Brož, Hanoušek