FK Stráž - FK Krásná Studánka 5 : 1 (3:0)

Vytvořeno 02.10.2017 17:33:34 | Poslední změna 11.10.2017 16:49:59
Po třech prohrách v řadě jsme konečně bodovali naplno a hosty z Krásné Studánky rozstříleli 5:1.Na první pohled jasný výsledek se však nerodil snadno a ve vyrovnaném zápase doplatili hosté na svoji slabou produktivitu.
Úvod zápasu byl oboustranně opatrný a tíha utkání byla více znát na našich kopačkách.Časté nepřesnosti v rozehrávce srážely naši hru.Uklidňující branku přinesla až 18.min, když Špivák parádně zakroutil svůj banánek z trestného kopu za záda bezmocného Vrábela – 1:0.Ve 29.min Lahůlek bravurně vytáhl na břevno nebezpečnou střelu hostí.Ve 35.min vyhrál Cerman souboj ve vápně pro Brože, jež si s přehledem položil gólmana a k tyči zvýšil naše vedení – 2:0.Ve 45.min zkušeně vykombinovali Košťál s Libichem hostující obranu a následně Libich předložil gólovou přihrávku Brožovi, jež pohodlně zvýšil naše vedení – 3:0.
Druhý poločas jsme začali příliš uspokojení a hosté toho využili ke snížení Smolákem v 54.min – 3:1.Studáneční vytušili šanci a začali nám zle zatápět.Několika výbornými zákroky se v těchto chvílích zaskvěl Lahúlek.V 68.min mu pomohlo břevno, které zazvonilo po bombě hostí z úrovně penalty!V 77.min při brejkové situaci našel Brož svým pasem na penaltě osamoceného Cermana, ale ten v gólové pozici pouze nastřelil nohy výborně chytajícího Vrábela.Hosté postupně fyzicky odcházeli a naše převaha začala být znatelná.Na uklidňující čtvrtou branku se však čekalo až do 87.min. Při povedené křídelní akci vnikl do vápna hostí agilní Košťál a před brankou našel nabíhajícího Biedermanna, jež po dvou minutách na hřišti svým prvním soutěžním gólem v áčkovém dresu definitivně hosty zlomil – 4:1.V 90.min ještě tentýž hráč se štěstím proměnil penaltu nařízenou po faulu Vrábela na pronikajícího Cermana – 5:1.

Branky: 35. a 45. Brož, 87. a 90.(p) Biedermann, 18.Špivák – 54. Smolák

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll st.(54.Moravčík R.), Moravčík O., Poláček – Sedláček(85.Biedermann), Roll ml., Špivák(82.Skalický), Brož, Libich - Cerman