FK Stráž - FK Košťálov-Libštát 1 : 4 (0:1)

Vytvořeno 25.10.2017 09:41:18 | Poslední změna 10.11.2017 15:07:03
V zápase s Košťálovem jsme chtěli navázat na plný bodový zisk a zlepšující se formu z posledních dvou zápasů.Dobře hrající soupeř nás však vrátil na zem a uštědřil nám tvrdý direkt v podobě porážky 1:4.
Zápas jsme začali aktivně a šance Brože v úvodních minutách si o gól říkala.Postupem času však začali přebírat otěže zápasu do rukou s chutí hrající hosté a brankář Lahůlek se musel několikrát pořádně předvést.Byli jsme pasivní a pouze čekali, co s námi soupeř provede.Zaslouženým výsledkem byla inkasovaná branka ve 35.min, když obraně pláchnul Holovič a z úhlu chytře přeloboval Lahůlka – 0:1.Inkasovaná branka nás probrala a do konce poločasu jsme hosty začali přehrávat.Nejprve se Libich po povedené kombinaci dostal sám do zakončení, ale v gólové pozici svým lobem přes brankáře těsně minul branku!Vzápětí Cermanovi v další gólovce na poslední chvíli odskočil míč.
Druhý poločas začali lépe hosté a v 51.min Stehlíkem zvýšili na 0:2.Dále se hrál vyrovnaný zápas.My jsme se snažili dobýt dobře organizovanou obranu soupeře a hosté hrozili z nebezpečných brejků.Ve vápně košťálovských vzniklo mnoho závarů, z kterých se však nic neurodilo. Na druhé straně nás držel Lahůlek svými zákroky při výpadech hostí.V 67.min nám svitla naděje, když přesný pas Rolla ml. za obranu hostí přetavil v kontaktní branku Sedláček - 1:2! Soupeře jsme ještě více zmáčkli.V 72.min přehlédl oboustranně nepřesný rozhodčí Vachek jasný penaltový zákrok na Cermana T.při jedné z mnoha našich standartních situací. V 77.min hosté udeřili z brejku Cermanem J. a prakticky rozhodli o osudu zápasu - 1:3.V závěru ještě Holovič podtrhl náš zmar a kosmeticky upravil na 1:4.

Branky: 67.Sedláček – 35. a 89.Holovič, 77.Cerman J., 51. Stehlík

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll ml., Vogt(57.Šindelář), Poláček – Libich, Moravčík R., Špivák, Sedláček, Brož – Cerman, připraven Skalický Roll st., Biedermann