FK Stráž - FK Cvikov 6 : 0 (4:0)

Vytvořeno 04.09.2017 16:18:26 | Poslední změna 09.09.2017 21:38:34
Po dvou porážkách jsme v novém soutěžním ročníku konečně zabrali a v malém okresním derby jednoznačně smázli soupeře ze Cvikova vysoko 6:0.Herně solidní týmovou jízdu za třemi body řídil především agilní a s velkou chutí hrající střelec Hanoušek, jež se blýskl hattrickem.
Utkání jsme začali náporem a už v 5.min se z úhlu zastřeloval Hanoušek, ale jeho pokus likvidoval Machačný.V 8.min předložil Cerman gólovou přihrávku Hanouškovi, a ten z malého vápna začal svůj střelecký koncert – 1:0.V 11.min opět v akci „Hany“, ale jeho střelu z hranice vápna Machačný se štěstím vykopnul na roh.Hosté hrozili z nebezpečných rychlých brejků, při nichž jsme několikrát měli štěstí.Ve 35.min se po přihrávce Libicha parádně opřel do míče Mitáč a jeho dělovka vymetla pavučiny cvikovské branky – 2:0.Ve 44.min vybojoval Špivák míč pro Hanouška, jehož přízemní projektil z 18 metrů zaplul k tyči bezmocného gólmana – 3:0.O minutu později ještě zatloukl pomyslný poločasový hřebíček do cvikovské rakve s ledovým klidem zakončující Cerman, když si naběhl na dlouhý výkop Lahůlka prodloužený Mitáčem za obranu hostí – 4:0.
Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii.V 55.min se za vápnem opřel do míče levačkou Hanoušek a výstavní střelou na zadní tyč dovršil svůj hattrick – 5:0.V 60.min Špivákův přetažený trestný kop vrátil hlavou před branku Cerman a pohotový Libich propálil zblízka Machačného – 6:0.V 67.min po trestném kopu Špiváka zazvonilo břevno cvikovské branky.V 75.min rozjeli povedenou křídelní akci talentovaní patnáctiletí mlaďasové, ale přesný centr Komárka zakončoval Biedermann pouze do Machačného.Závěr zápasu jsme proti odevzdanému soupeři s přehledem kontrolovali.Z mnoha našich dalších šancí se už gólově nic neurodilo.

Branky: 8., 44., 55. Hanoušek, 35.Mitáč, 45.Cerman, 60.Libich

Sestava: Lahůlek – Košťál, Roll st., Poláček – Libich(65.Komárek), Mitáč, Roll ml., Špivák, Sedláček – Hanoušek(68.Biedermann), Cerman, připraven Moravčík R.