FK Krásná Studánka - FK Stráž 1 : 3 (0:1)

Vytvořeno 07.05.2018 09:39:22 | Poslední změna 14.05.2018 09:57:00
Naši jarní vítěznou sérii jsme výhrou ve Studánce natáhli už na sedm zápasů! Výhra 1:3 s houževnatým domácím týmem se však díky četným absencím vůbec nerodila snadno.Po nepříliš povedeném výkonu jsme ji z horké studánecké půdy díky notné dávce štěstí, výbornému výkonu Tulise v brance a především díky nezadržitelnému Věchtovi doslova vydolovali.
Zápas, který v celém průběhu připomínal spíše pralesní holomajznu, začal oboustranně opatrně.Po úvodním oťukávání obral v 7.min aktivní Věchet domácího obránce o míč a od půlky se řítil sám na Vrábela.Ve vápně si s brankářem a dobíhajícími obránci ještě pohrál a střelou do prázdné branky otevřel skóre – 0:1.Po vstřelené brance upadla naše hra do hlubokého podprůměru.Neudrželi jsme míč, chybovali jsme v rozehrávce a byli jsme nepochopitelně pasivní.Domácí vycítili šanci a postupně přebrali otěže zápasu do svých rukou.Z herní převahy začínalo být před naší brankou stále více horko.Zejména při dlouhých autech domácích se v našem pokutovém území rodily nebezpečné závary, při kterých jsme měli veliké štěstí.Svými jistými zákroky držel naše naděje teprve patnáctiletý Tulis v brance!Postupně jsme přečkali i ty největší šance domácích a protrápili se do poločasové přestávky.
Ve druhém poločase jsme alespoň trochu vylepšili mezihru, ale naše trápení víceméně pokračovalo.Domácí naštěstí svoje herní dovednosti také zapomněli v kabině, a tak pokračoval oboustranně strašidelný výkon plný nepřesností, jež s krajskou úrovní neměl moc společného.V 58.min jsme předvedli povedenou rychlou brejkovou akci, na jejímž konci Brož z malého vápna přestřelil branku.V 71.min šli do brejku domácí, ale na rozdíl od nás byli úspěšnější a Eimannem zaslouženě vyrovnali – 1:1.V 73.min postupoval Sedláček sám na Vrábela, ten ho však zkušeně vychytal.V 76.min se nám povedla jedna z mála křídelních akcí a na parádní centr Košťála si naběhl Věchet a hlavou nám vrátil vedení – 1:2.Na vyrovnání už domácím scházely síly, a tak jsme zbytek utkání kontrolovali.V 88.min ještě pečetil naši utrápenou výhru Brož, jež po přihrávce Věchta proměnil své sólo proti Vrábelovi – 1:3.

Branky: 71.Eimann – 7. a 76.Věchet, 88.Brož

Sestava: Tulis – Košťál, Moravčík O., Mitáč, Poláček – Biedermann, Šindelář, Špivák(80.Moravčík), Sedláček(88.Komárek) – Věchet, Brož