FK Stráž p.R. - Slovan Hrádek nad Nisou 2 : 1 (1:1)

Vytvořeno 01.11.2010 21:34:22 | Poslední změna 07.11.2012 11:30:57
Poslední mistrovské utkání podzimní části přeboru jsme sehráli na domácím stadionu
se silným a sebevědomým soupeřem z Hrádku n.Nisou.Ve výborném a vyrovnaném zápase jsme byli šťastnějším mužstvem, a tak 3 body za vítězství zůstaly doma.
1.poločas byl vyrovnaný s několika šancemi na obou stranách.V 10.minutě jsme zahrávali rohový kop, míč se odrazil ke Špidlovi a ten pohotovou střelou z 20 metrů překvapil brankáře hostí – 1:0.Z vedení jsme se ale neradovali dlouho, neboť v 18.minutě zahrávali prozměnu rohový kop hosté a podařilo se jim hlavou
vyrovnat – 1:1.
Ve 2.poločase byli hosté lepším týmem, měli na svých kopačkách několik vyložených šancí.Kde však nestačila obrana, pomohl svými skvělými zákroky Vašek.Především zákrok proti bombě z malého vápna v 55.min by se určitě dal zařadit mezi zákroky roku.V několika šancích se ocitli i naši útočníci, bohužel bez úspěchu.V 57.min se objevil po samostatné akci sám před brankářem Jára, ale nabídnuté šance se zalekl
a zakončil ji pouze slabou střelou.
Když už se zdálo, že zápas spěje k remíze, pohrál si v 60.min s obranou hostí Jára a podél vyběhnutého gólmana vstřelil vítězný gól – 2:1.Soupeř se do nás potom zakousl, ale naše obrana i s Vaškem náporu odolala.
Soupeř z Hrádku byl celý zápas fotbalovějším týmem, my jsme fotbalovou kvalitu nahrazovali výbornou organizací hry a bojovností.Včas jsme přistupovali k soupeři a tak mu znemožňovali kombinační hru.Při pokusech o nakopnuté balony byl zase v soubojích s urostlým útočníkem hostí neomylný Dominik.Obranu s přehledem zajišťoval a řídil Tomáš.Spolehlivý Dan, výborný mlaďas Fiky skvěle dotvářeli kompaktní dojem obrany.V záloze kraloval Špidla a na krajích stále se zlepšující Vojta s Kubou.Škoda, že Sanchez má zatím ve svém projevu prvky, které mužstvu neprospívají.Ale to časem taky vylepšíme.V útoku hrál s velikou chutí Jára.Hostující obránce zaměstnával celých 70 minut a nakonec byl odměněn vítězným gólem.
Veliká pochvala za výborný výkon celého mužstva.
Pohled na tabulku krajského přeboru je velice příjemný :).Gratuluji všem 15 odvážlivcům z ankety, kteří věřili v sílu týmu a tipovali umístění do 4.místa.Doufám, že na jaře potvrdíme podzimní výsledky!