FK Stráž p.R. - SK Semily 3:3 (1:0)

Vytvořeno 12.09.2010 23:26:56 | Poslední změna 07.11.2012 11:14:48
Po týdenní pauze zaviněné odloženým zápasem v Jilemnici jsme se představili na domácím stadionu v zápase se sebevědomým mužstvem SK Semily.
Od 1.minuty bylo zcela jasné, kdo hraje doma.Byli jsme lepší, lépe kombinovali, ale pouze k pokutovému území hostů.Chyběl důraz v zakončení.Přesto jsme v poločase vedli 1:0 gólem Járy po individuální akci.
Do 2.poločasu jsme nastoupili s pocitem, že o výsledku je již rozhodnuto.Opak byl
však pravdou a po hrubých chybách v obraně jsme po pěti minutách prohrávali 1:2!
Soupeři zákonitě narostla křídla, byl lepší, výborně bránil a hrozil ze smrtících brejků.
To trvalo do 55.min, kdy jsme z ojedinělé akce vyrovnali.Poté jsme zlepšili hru, přicházely šance, z kterých jsme vytěžili gól na 3:2.
Závěr však patřil hostům, kteří opět po hrubé chybě naší obrany srovnali na 3:3.
Spravedlivá remíza, s kterou byli určitě více spokojeni hosté ze Semil.Přísnější měřítko za svůj výkon u domácích zaslouží pouze Špidla s Járou, stabilní výkon předvedl Vašek. To je však na krajský přebor opravdu málo!