Aktuálně

Plán tréninků v týdnu 25.9. - 1.10. 2017:

ÚT - 17:00
PÁ - 17:00 
SO - 16:30 - mistr.utkání s Krásnou Studánkou
 
 

FC Lomnice n. Popelkou - FK Stráž 3 : 1 (1:0)

Vytvořeno 22.09.2017 17:34:39 | Poslední změna 22.09.2017 17:35:27
Zápas s vedoucím týmem tabulky opět potvrdil naše podzimní trápení v koncovce.Vyrovnané utkání nakonec rozhodli produktivnější domácí, kteří v závěru potrestali naše individuální chyby a dvěma góly strhli vítězství 3:1 na svou stranu.
Zápas v Lomnici pro nás začal smolně.Absentující brankářskou jedničku Lahůlka a jeho příležitostného náhradníka Šindeláře měl v naší brance nahradit mladší dorostenec Tulis.Ten se však při předzápasovém rozcvičení zranil, a tak brankářský dres musel obléknout obránce Moravčík.Ten se překvapivě během celého zápasu předvedl několika výtečnými zákroky a dlouho držel naše naděje na bodový zisk.Od úvodního hvizdu se hrála vyrovnaná partie s několka šancemi na obou stranách.Zejména trojice Cerman, Hanoušek a Brož neustále zaměstnávala domácí obranu.V zakončení jsme však byli nepřesní.Gólovku Hanouška ve 32.min bravurně zlikvidoval domácí brankář.Je škoda, že jsme několik nadějných brejkových situací řešili příliš zbrkle a nepřesně.Ve 45.min se domácí dostali do vedení po nepříliš nebezpečné střele Heřmanského z 25 metrů, jež propadla za záda překvapeného Moravčíka 1:0.
Druhý poločas jsme začali aktivně a hned ve 47.min s velikým přehledem vyřešili brejkovou situaci nahrávající Hanoušek a zakončující Cerman – 1:1.Domácí byli zaskočeni a v této fázi zápasu jsme byli lepším týmem.V 55.min se řítil Hanoušek sám na brankáře, ale zakončil pouze těsně vedle branky.V 60.min vystřihl Cerman po centru Libicha parádní nůžky, ale domácí brankář reflexivně jeho pokus vyrazil na rohový kop.Na druhé straně hrozili domácí několika nebezpečnými střelami, které bravurně likvidoval Moravčík.Zejména střela z trestného kopu v podání Gaubmana v 65.min mířící do šibenice si o gól říkala.Když s postupem času zápas směřoval ke spravedlivé remíze, Heřmanský po jednoduchém nákopu za obranu zblízka překonal Moravčíka – 2:1.V 89.min jsme ještě po rohovém kopu domácích neuhlídali hlavičkujícího Gaubmana, který stanovil konečné skóre zápasu – 3:1.
Neproměňování šancí a individuální chyby nás stále více sráží a 4 získané body nevěstí nic dobrého.Další pokus o restart neúspěšného vstupu do sezóny máme v dalším zápase s kvalitními Rynolticemi.Malé derby nikdy nemělo favorita, a tak je zápas otevřený. Záleží tak pouze na přístupu každého hráče, jestli je ochotný na hřišti pro bodový zisk nechat všechno.

Branky: 45. a 81. Heřmanský, 89. Gaubman – 47. Cerman

Sestava: Moravčík R. – Košťál, Roll ml., Poláček – Libich(74.Biedermann), Mitáč, Špivák, Brož, Sedláček – Hanoušek, Cerman, připraven Skalický

FK Stráž - TJ Desná 0 : 3 (0:0)

Vytvořeno 19.09.2017 21:25:02 | Poslední změna 19.09.2017 21:25:52
V zajímavém a strhujícím utkání s kvalitním soupeřem jsme podali asi nejlepší podzimní výkon.Bohužel to ani tentokrát na výhru nestačilo.Na gólové šance, v nichž jsme soupeře předčili, se bohužel nehraje.V zápase tak nevyhrál lepší, ale šťastnější tým z Desné 0:3, jež potrestal v závěru naše individuální chyby.
Hosté k nám přijeli hrát otevřený fotbal, a tak se od prvních minut hrál zápas ve vysokém tempu nahoru-dolů.Útočné akce se přelévaly na obě strany a bylo se na co dívat.V 10.min napálil Špivák levačkou těsně vedle odražený míč.V 15.min vychytal Doubek v gólové šanci Sedláčka, jež se z úhlu dostal k zakončení.Ve 21.min skončil volej Mitáče těsně nad brankou.Ve 28.min si centr Sedláčka hosté srazili do tyče a míč se podél brankové čáry odrazil mimo branku! Ve 35.min vnikl z úhlu do vápna Košťál, ale ve slibné šanci nastřelil pouze boční síť.Ve 40.min hlavičkoval Roll po rohovém kopu těsně vedle.Hosté v prvním poločase zahrozili pouze v pološancích, které likvidoval pozorný Lahůlek.
Druhý poločas přinesl podobný obraz hry.My jsme byli aktivnějším týmem a dostali se do několika gólových šancí.V 60.min centr na zadní tyč hlavičkoval Kořínek těsně vedle.V 62.min našel Hanoušek přesným pasem před brankou ve skluzu Brože, ale toho v čisté gólovce neskutečným zákrokem vychytal Doubek! Postupem času strhující tempo mirně opadlo a bylo jasné, že kdo dá první branku, tak zápas vyhraje.Bohužel pro nás v 70.min prošel s notnou dávkou štěstí středem hřiště Mejsnar a sám proti Lahůlkovi s přehledem otevřel skóre – 0:1.V 73.min po rohovém kopu vyskočil ve vápně nejvýše Hanoušek, ale jeho hlavičku v gólové šanci vykopával na brankové čáře Kořínek! V 74.min jsme při rohovém kopu hostí neuhlídali Kořínka, a ten podruhé překonal Lahůlka – 0:2.V 77.min se probíjel obranou hostí Hanoušek a jeho střelu s pomocí břevna vyrazil skvělý Doubek! V 86.min ještě hosté podnikli rychlý brejk do naší otevřené obrany a Mejsnar podél Lahůlka pečetil vítězství hostí třetím gólem – 0:3.
Náš výkon byl tentokrát solidní a snesl by přísnější měřítko.Pokud se vyvarujeme individuálních chyb a nasazením i herní kvalitou na tento zápas navážeme v těžkých utkáních anglického týdne v Lomnici a Rynolticích, může se nevydařený start do sezóny rychle obrátit k lepšímu.

Branky: 70. a 86. Mejsnar, 74. Kořínek

Sestava: Lahůlek – Poláček, Moravčík O., Roll ml. – Košťál, Mitáč, Špivák(84.Roll st.), Skalický(50.Brož), Sedláček – Libich, Hanoušek, připraven Moravčík R.
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one