Nový dokument

Vytvořeno 29.09.2014 11:12:34 | Poslední změna 29.09.2014 11:12:34

TJ Sokol Ruprechtice - FK Stráž 2 : 2 (2:1)

Vytvořeno 09.09.2017 21:39:07 | Poslední změna 09.09.2017 21:42:33
Zápas s Ruprechticemi se nám herně příliš nepovedl. Přesto po nepříznivém průběhu je pro nás vydřená a spravedlivá remíza 2:2 malou výhrou.
Utkání jsme nezačali špatně, ale naše aktivita končila před vápnem domácích.V 10.min se domácí dostali celkem snadno k zahrávání rohového kopu.Naše velká slabina se opět projevila v plné parádě a nepokrytý a důrazný Vrtal otevřel skóre - 1:0.Dále se hrál otevřený zápas.Domácí byli kvalitnější po zemi, my jsme až příliš často a zbytečně míče nakopávali.Naše hra byla navíc plná nepřesností a nedůrazná v osobních soubojích.Domácí tak byli v prvním poločase o kousek lepším týmem s několika šancemi, které zaváněly gólem.Ve 21.min Lahůlek vychytal průnik domácích z úhlu našeho vápna.Ve 32.min po křídelní akci domácích Poláček obětavě skočil do střely mířící do naší odkryté branky!Naše akce končily pološancemi a z několika standartních situací jsme se ve vápně neprosadili.Ve 40.min si hlavní sudí s pomezním vymysleli pokutový kop ve prospěch domácích po čistém vypíchnutí míče Sedláčka. Sochor se z penalty nemýlil a domácí zvýšili vedení – 2:0. O minutu později však chybovala domácí obrana a přihrávku Mitáče přetavil v kontaktní branku nekompromisně střílející Cerman – 2:1.
Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a domácí borci nestíhali.Zpřesnili jsme hru, zlepšili pohyb a najednou nás bylo plné hřiště.Ve 48.min, opět po chybě domácí obrany, se ve vápně prosadil důrazný nestor Roll a nabídl na zlatém podnose před odkrytou branku gólovou přihrávku pro zakončujícího Košťála.Ten bez problému rozvlnil síť po téměř ročním půstu – 2:2.Dál jsme pokračovali v tlaku.V 55.min se z vápna parádně opřel do míče Cerman, ale jeho střelu mířící do šibenice zázračným zákrokem likvidoval Vavřich!Naše aktivita postupně vyprchávala a opět jsme se nepochopitelně vrátili k herní bídě z první půle.Hra se tak vyrovnala a zápas postupně bez výraznějších šancí na obou stranách dospěl ke spravedlivé dělbě bodů.

Branky: 10.Vrtal, 40.(p) Sochor – 41.Cerman, 48. Košťál

Sestava: Lahůlek – Poláček, Šindelář, Vogt – Košťál, Mitáč, Roll ml., Špivák, Sedláček – Roll st.(64.Biedermann), Cerman